ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Amadou Ba-Sy

Kombësia
France
Mosha
25
Numri i fanellës
77
Vendlindja
Nice
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Scottish Premiership · UEFA Champions League

4Ndeshje2 herë titullar
176Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
7 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.05
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje42
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 7 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 7 ndeshjeve të fundit

5.8B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.85.9H24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Vlerësimi 5.96.1H21.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Heart of Midlothian FC · Vlerësimi 6.16.4H28.07.26 · Heart of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · Vlerësimi 6.45.8H01.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Heart of Midlothian FC · Vlerësimi 5.86.3F09.08.26 · Heart of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · Vlerësimi 6.3–H18.10.26 · Celtic FC 7 - 1 Heart of Midlothian FC

Ecuria e vlerësimit6 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Stade Lavallois Mayenne FC 5.8, Stade Lavallois Mayenne FC 5.9, SK Sturm Graz 6.1, SK Sturm Graz 6.4, FC Aberdeen 5.8, Dundee United 6.3mes. 6.0519.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.824.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 5.921.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Heart of Midlothian FC · 6.128.07.26 · Heart of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · 6.401.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Heart of Midlothian FC · 5.809.08.26 · Heart of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · 6.36.36.4

Ndeshjet e fundit

  • Scottish PremiershipCeltic FC7Heart of Midlothian FC119' Nga stoli
  • Scottish PremiershipHeart of Midlothian FC4Dundee United0Të verdhë 164' Titullar6.3
  • Scottish PremiershipFC Aberdeen2Heart of Midlothian FC160' Titullar5.8
  • UEFA Champions LeagueHeart of Midlothian FC0SK Sturm Graz221' Nga stoli6.4
  • UEFA Champions LeagueSK Sturm Graz4Heart of Midlothian FC0Të verdhë 131' Nga stoli6.1
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899070' Titullar5.9
  • Ligue 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC127' Nga stoli5.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 6, Asiste 3; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 62025 · Asiste: 3

Minutat e luajtura7 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 7 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4219.05.26 · Nga stoli: 27'24.05.26 · Titullar: 70'21.07.26 · Nga stoli: 31'28.07.26 · Nga stoli: 21'01.08.26 · Titullar: 60'09.08.26 · Titullar: 64'18.10.26 · Nga stoli: 19'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 273 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (1)
  • Driblime të suksesshme7 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe3
  • Saktësia e pasimeve67%61 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje6 · 3
  • Duele të fituara23 / 67
  • Faulle të fituara5

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Scottish PremiershipHeart of Midlothian FC20012410
UEFA Champions LeagueHeart of Midlothian FC2005210
2025Ligue 2FC Rouen 18992009700
Ligue 3FC Rouen 18992663–20
Gjithsej326327340

Klubet

Rreth

Amadou Ba-Sy luan si sulmues te Heart of Midlothian FC. Data dhe vendi i lindjes: 8 qer 2001, Nice (25 vjeç). Kombësia: France. Në sezonin 2026: 4 ndeshje, 176 minuta, 0 gola dhe 0 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë