ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Amadou Ba-Sy

Uyruk
France
Yaş
25
Forma numarası
77
Doğum yeri
Nice
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership · UEFA Şampiyonlar Ligi

4Maç2 kez ilk 11
176Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 7 maç
Ortalama puan6.05
Gol + asist0
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 7 maçtan.

FormSon 7 maçın puanı ve sonucu

5.8B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 5.85.9M24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Puan 5.96.1M21.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.16.4M28.07.26 · Hearts of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 6.45.8M01.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 5.86.3G09.08.26 · Hearts of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · Puan 6.3–M18.10.26 · Celtic FC 7 - 1 Hearts of Midlothian FC

Reyting trendiReytingli son 6 maç

Reyting trendi: Stade Lavallois Mayenne FC 5.8, Stade Lavallois Mayenne FC 5.9, SK Sturm Graz 6.1, SK Sturm Graz 6.4, FC Aberdeen 5.8, Dundee United 6.3ort. 6.0519.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.824.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 5.921.07.26 · SK Sturm Graz 4 - 0 Hearts of Midlothian FC · 6.128.07.26 · Hearts of Midlothian FC 0 - 2 SK Sturm Graz · 6.401.08.26 · FC Aberdeen 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · 5.809.08.26 · Hearts of Midlothian FC 4 - 0 Dundee United · 6.36.36.4

Son maçları

  • İskoç PremiershipCeltic FC7Hearts of Midlothian FC119' Sonradan
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC4Dundee United0Sarı kart 164' İlk 116.3
  • İskoç PremiershipFC Aberdeen2Hearts of Midlothian FC160' İlk 115.8
  • UEFA Şampiyonlar LigiHearts of Midlothian FC0SK Sturm Graz221' Sonradan6.4
  • UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz4Hearts of Midlothian FC0Sarı kart 131' Sonradan6.1
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899070' İlk 115.9
  • Lig 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC127' Sonradan5.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 6, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 62025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 7 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 7 maç, Maç başına dakika 4219.05.26 · Sonradan: 27'24.05.26 · İlk 11: 70'21.07.26 · Sonradan: 31'28.07.26 · Sonradan: 21'01.08.26 · İlk 11: 60'09.08.26 · İlk 11: 64'18.10.26 · Sonradan: 19'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 273 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)
  • Başarılı çalım7 / 14

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti67%61 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele23 / 67
  • Aldırdığı faul5

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC20012410
UEFA Şampiyonlar LigiHearts of Midlothian FC2005210
2025Lig 2FC Rouen 18992009700
Ligue 3FC Rouen 18992663–20
Toplam326327340

Kulüpler

Hakkında

Amadou Ba-Sy, Hearts of Midlothian FC formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 8 Haz 2001, Nice (25 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 4 maçta 176 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım