ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Debreceni VSCMbrojtës

Adrián Guerrero

Numri i fanellës
3
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026UEFA Conference League

3Ndeshje2 herë titullar
215Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.56
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje72
Gola + asiste për 90 min0.25

Numrat nga 26 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.9B22.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 6.96.7B27.02.26 · Debreceni VSC 2 - 2 MTK Budapest FC · Vlerësimi 6.75.9B22.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 5.96.2F18.04.26 · Diosgyori VTK 0 - 5 Debreceni VSC · Vlerësimi 6.26.0B26.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · Vlerësimi 6.06.5H03.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC · Vlerësimi 6.57.1F16.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Ujpest FC · Vlerësimi 7.17.6F23.07.26 · Debreceni VSC 1 - 0 FC Pyunik · Vlerësimi 7.67.0B30.07.26 · FC Pyunik 0 - 0 Debreceni VSC · Vlerësimi 7.05.7H12.08.26 · FC Copenhagen 5 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 5.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Diosgyori VTK 6.4, Gyor ETO FC 6.3, Zalaegerszeg TE 6.9, MTK Budapest FC 6.7, Puskas Academy 5.9, Diosgyori VTK 6.2, Gyor ETO FC 6.0, Paksi SE 6.5, Ujpest FC 7.1, FC Pyunik 7.6, FC Pyunik 7.0, FC Copenhagen 5.7mes. 6.5325.01.26 · Debreceni VSC 3 - 2 Diosgyori VTK · 6.431.01.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Debreceni VSC · 6.322.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · 6.927.02.26 · Debreceni VSC 2 - 2 MTK Budapest FC · 6.722.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC · 5.918.04.26 · Diosgyori VTK 0 - 5 Debreceni VSC · 6.226.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · 6.003.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC · 6.516.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Ujpest FC · 7.123.07.26 · Debreceni VSC 1 - 0 FC Pyunik · 7.630.07.26 · FC Pyunik 0 - 0 Debreceni VSC · 7.012.08.26 · FC Copenhagen 5 - 1 Debreceni VSC · 5.75.77.6

Profili për 90 minuta15 ndeshje · 942 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.24, Pasime kyçe 1.76, Saktësi pasimi 77%, Dyluftime 47%, Rikthime topi 3.02Gjuajtje: 1.24Pasime kyçe: 1.76Saktësi pasimi: 77%Dyluftime: 47%Rikthime topi: 3.02Gjuajtje1.24Pasime kyçe1.76Saktësi pasimi77%Dyluftime47%Rikthime topi3.02
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.24
Pasime kyçe1.76
Saktësi pasimi77%
Dyluftime47%
Rikthime topi3.02
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • UEFA Conference LeagueFC Copenhagen5Debreceni VSC145' Nga stoli5.7
  • UEFA Conference LeagueFC Pyunik0Debreceni VSC090' Titullar7.0
  • UEFA Conference LeagueDebreceni VSC1FC Pyunik080' Titullar7.6
  • NB IDebreceni VSC2Ujpest FC190' Titullar7.1
  • NB IPaksi SE5Debreceni VSC2Gola 175' Titullar6.5
  • NB IDebreceni VSC1Gyor ETO FC1Të verdhë 189' Titullar6.0
  • NB IDiosgyori VTK0Debreceni VSC540' Nga stoli6.2
  • NB IPuskas Academy1Debreceni VSC126' Nga stoli5.9
  • NB IDebreceni VSC2MTK Budapest FC290' Titullar6.7
  • NB IZalaegerszeg TE1Debreceni VSC1Gola 190' Titullar6.9
  • NB IGyor ETO FC2Debreceni VSC252' Titullar6.3
  • NB IDebreceni VSC3Diosgyori VTK216' Nga stoli6.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 1; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 32025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6701.08.25 · Titullar: 90'21.09.25 · Titullar: 90'27.09.25 · Titullar: 77'18.10.25 · Titullar: 90'26.10.25 · Titullar: 45'09.11.25 · Titullar: 54'14.12.25 · Titullar: 90'21.12.25 · Nga stoli: 15'25.01.26 · Nga stoli: 16'31.01.26 · Titullar: 52'22.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Nga stoli: 26'18.04.26 · Nga stoli: 40'26.04.26 · Titullar: 89'03.05.26 · Titullar: 75'16.05.26 · Titullar: 90'23.07.26 · Titullar: 80'30.07.26 · Titullar: 90'12.08.26 · Nga stoli: 45'

Statistika të hollësishme15 ndeshje · 942 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)6 (4)1.24 për 90
  • Driblime të suksesshme4 / 8

Pasimet

  • Pasime kyçe81.76 për 90
  • Saktësia e pasimeve77%389 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje18 · 4
  • Duele të fituara31 / 66
  • Faulle të fituara5

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026UEFA Conference LeagueDebreceni VSC30021500
2025NB IDebreceni VSC1731111910
2024LaLiga 2CD Tenerife60036400
Gjithsej2631169810

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë