ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
MetzMesfushor

Abdoulaye Ba

Numri i fanellës
88
Mesfushor

Sezoni 2026Ligue 2

6Ndeshje0 herë titullar
74Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.02
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje38
Gola + asiste për 90 min0.24

Numrat nga 27 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

7.2B14.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · Vlerësimi 7.27.0B20.03.26 · KAS Eupen 0 - 0 RFC Seraing · Vlerësimi 7.08.0F05.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Vlerësimi 8.06.9B10.04.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 RFC Seraing · Vlerësimi 6.9–B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz–F05.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez–H14.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz–H12.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz–B23.10.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Metz6.0H30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Vlerësimi 6.0

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: K Beerschot VA 6.3, Club NXT 6.1, RSCA Futures 6.2, K. Lierse Kempenzonen 6.9, Lommel SK 6.5, Royal Francs-Borains 8.1, ROC Charleroi-Marchienne 7.4, Jong KRC Genk 7.2, KAS Eupen 7.0, Patro Eisden Maasmechelen 8.0, KSC Lokeren-Temse 6.9, Pau FC 6.0mes. 6.8827.01.26 · K Beerschot VA 0 - 0 RFC Seraing · 6.330.01.26 · Club NXT 1 - 0 RFC Seraing · 6.107.02.26 · RFC Seraing 1 - 2 RSCA Futures · 6.213.02.26 · K. Lierse Kempenzonen 0 - 1 RFC Seraing · 6.901.03.26 · Lommel SK 0 - 1 RFC Seraing · 6.508.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · 8.111.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · 7.414.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · 7.220.03.26 · KAS Eupen 0 - 0 RFC Seraing · 7.005.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 8.010.04.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 RFC Seraing · 6.930.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 6.06.08.1

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1188 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.72, Pasime kyçe 2.36, Driblime 2.94, Saktësi pasimi 81%, Dyluftime 40%, Rikthime topi 4.02, Faulle të fituara 1.61Gjuajtje: 2.72Pasime kyçe: 2.36Driblime: 2.94Saktësi pasimi: 81%Dyluftime: 40%Rikthime topi: 4.02Faulle të fituara: 1.61Gjuajtje2.72Pasime kyçe2.36Driblime2.94Saktësi pasimi81%Dyluftime40%Rikthime topi4.02Faulle të fituara1.61
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.72
Pasime kyçe2.36
Driblime2.94
Saktësi pasimi81%
Dyluftime40%
Rikthime topi4.02
Faulle të fituara1.61
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2025: Gola 5, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02025 · Gola: 52025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 4813.12.25 · Titullar: 45'19.12.25 · Titullar: 90'24.01.26 · Nga stoli: 45'27.01.26 · Titullar: 90'30.01.26 · Nga stoli: 26'07.02.26 · Titullar: 77'13.02.26 · Titullar: 58'01.03.26 · Nga stoli: 28'08.03.26 · Titullar: 58'11.03.26 · Titullar: 65'14.03.26 · Titullar: 88'20.03.26 · Titullar: 83'05.04.26 · Titullar: 75'10.04.26 · Titullar: 61'29.08.26 · Nga stoli: 9'05.09.26 · Nga stoli: 12'14.09.26 · Nga stoli: 12'12.10.26 · Nga stoli: 9'23.10.26 · Nga stoli: 9'30.10.26 · Nga stoli: 23'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1188 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)27 (15)2.72 për 90
  • Driblime të suksesshme27 / 69

Pasimet

  • Pasime kyçe202.36 për 90
  • Saktësia e pasimeve81%319 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje26 · 15
  • Duele të fituara66 / 167
  • Faulle të fituara111.61 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Metz6007400
2025Challenger Pro LeagueRFC Seraing2152134600
Gjithsej2752142000

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë