ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Zé Ricardo

Forma numarası
12
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal 2

1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.91
Gol + asist1
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.13

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M05.04.25 · CD Tondela 2 - 1 CD Feirense · Puan 6.35.9M27.04.25 · CD Feirense 0 - 1 Porto B · Puan 5.98.3G09.05.25 · CD Feirense 2 - 1 CD Mafra · Puan 8.37.9B10.08.25 · Porto B 0 - 0 CD Feirense · Puan 7.96.9M20.12.25 · CD Feirense 0 - 1 Pacos Ferreira · Puan 6.9–G14.02.26 · CD Feirense 1 - 0 GD Chaves–M22.03.26 · CD Feirense 1 - 2 Sporting CP B6.9G04.04.26 · SC Farense 0 - 1 CD Feirense · Puan 6.95.5M17.04.26 · Academico de Viseu FC 3 - 0 CD Feirense · Puan 5.57.6G10.10.26 · CD Tondela 1 - 0 SCU Torreense · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: CD Tondela 6.3, Porto B 5.9, CD Mafra 8.3, Porto B 7.9, Pacos Ferreira 6.9, SC Farense 6.9, Academico de Viseu FC 5.5, SCU Torreense 7.6ort. 6.9105.04.25 · CD Tondela 2 - 1 CD Feirense · 6.327.04.25 · CD Feirense 0 - 1 Porto B · 5.909.05.25 · CD Feirense 2 - 1 CD Mafra · 8.310.08.25 · Porto B 0 - 0 CD Feirense · 7.920.12.25 · CD Feirense 0 - 1 Pacos Ferreira · 6.904.04.26 · SC Farense 0 - 1 CD Feirense · 6.917.04.26 · Academico de Viseu FC 3 - 0 CD Feirense · 5.510.10.26 · CD Tondela 1 - 0 SCU Torreense · 7.67.68.3

90 dakika başına profil6 maç · 374 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.21, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 50%, Top kazanma 2.20, Aldırdığı faul 1.50Kilit pas: 2.21Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 50%Top kazanma: 2.20Aldırdığı faul: 1.50Kilit pas2.21Pas isabeti71%Kazanılan ikili50%Top kazanma2.20Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Kilit pas2.21
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili50%
Top kazanma2.20
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga Portugal 2CD Tondela1SCU Torreense090' İlk 117.6
  • Liga Portugal 2Academico de Viseu FC3CD Feirense0Sarı kart 190' İlk 115.5
  • Liga Portugal 2SC Farense0CD Feirense190' İlk 116.9
  • Liga Portugal 2CD Feirense1Sporting CP B2Sarı kart 16' Sonradan
  • Liga Portugal 2CD Feirense1GD Chaves08' Sonradan
  • Liga Portugal 2CD Feirense0Pacos Ferreira1Sarı kart 190' İlk 116.9
  • Liga Portugal 2Porto B0CD Feirense090' İlk 117.9
  • Liga Portugal 2CD Feirense2CD Mafra1Gol 176' İlk 118.3
  • Liga Portugal 2CD Feirense0Porto B186' İlk 115.9
  • Liga Portugal 2CD Tondela2CD Feirense189' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 7205.04.25 · İlk 11: 89'27.04.25 · İlk 11: 86'09.05.25 · İlk 11: 76'10.08.25 · İlk 11: 90'20.12.25 · İlk 11: 90'14.02.26 · Sonradan: 8'22.03.26 · Sonradan: 6'04.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 374 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4
  • Başarılı çalım2 / 8

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 2.21
  • Pas isabeti71%117 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele21 / 42
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga Portugal 2CD Tondela1009000
2025Liga Portugal 2CD Feirense60037430
2024Liga Portugal 2CD Feirense31025100
Toplam101071530

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım