ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Yuki Honda

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

8Maç8 kez ilk 11
688Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist1
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M06.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.16.9G08.08.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 1 Shimizu S-Pulse · Puan 6.96.0M15.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Yokohama F. Marinos · Puan 6.05.8M22.08.26 · Cerezo Osaka 1 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 5.86.9M29.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Kashiwa Reysol · Puan 6.97.0G12.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka · Puan 7.07.1G19.09.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba · Puan 7.17.1G11.10.26 · Mito HollyHock 1 - 2 Shimizu S-Pulse · Puan 7.17.5B17.10.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 2 Gamba Osaka · Puan 7.5–M21.10.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 5 Machida Zelvia

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Fagiano Okayama FC 6.0, Gamba Osaka 5.8, Yokohama F. Marinos 6.1, Yokohama F. Marinos 6.1, Nagoya Grampus Eight 6.9, Yokohama F. Marinos 6.0, Cerezo Osaka 5.8, Kashiwa Reysol 6.9, Avispa Fukuoka 7.0, JEF United Ichihara Chiba 7.1, Mito HollyHock 7.1, Gamba Osaka 7.5ort. 6.5217.05.26 · Fagiano Okayama FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · 6.024.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 2 Gamba Osaka · 5.831.05.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 1 Yokohama F. Marinos · 6.106.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · 6.108.08.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 1 Shimizu S-Pulse · 6.915.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Yokohama F. Marinos · 6.022.08.26 · Cerezo Osaka 1 - 0 Shimizu S-Pulse · 5.829.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Kashiwa Reysol · 6.912.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka · 7.019.09.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba · 7.111.10.26 · Mito HollyHock 1 - 2 Shimizu S-Pulse · 7.117.10.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 2 Gamba Osaka · 7.57.5

90 dakika başına profil25 maç · 1.873 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.67, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 3.52, Aldırdığı faul 1.53Şut: 0.67Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 3.52Aldırdığı faul: 1.53Şut0.67Pas isabeti80%Kazanılan ikili60%Top kazanma3.52Aldırdığı faul1.53
90 dakika başına profil
Şut0.67
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma3.52
Aldırdığı faul1.53
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 0; 2027: Gol 1, Asist 02025 · Asist: 32027 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7507.03.26 · İlk 11: 62'14.03.26 · İlk 11: 64'18.03.26 · İlk 11: 87'29.04.26 · Sonradan: 12'02.05.26 · İlk 11: 69'06.05.26 · Sonradan: 28'10.05.26 · İlk 11: 68'17.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'06.06.26 · İlk 11: 70'08.08.26 · İlk 11: 83'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 65'12.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'21.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.873 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.67
  • Başarılı çalım0 / 1

Pas

  • Kilit pas0
  • Pas isabeti80%820 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele75 / 126
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.53

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiShimizu S-Pulse81068800
2026J1 LigiShimizu S-Pulse15001.09010
2025J1 LigiVissel Kobe26031.35130
Toplam49133.12940

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım