ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Yassine Benhattab

Forma numarası
10
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

3Maç0 kez ilk 11
29Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist2
Maç başına dakika31
90 dakikada gol + asist0.58

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7B27.02.26 · Montpellier 0 - 0 Stade Reims · Puan 6.76.3B09.03.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.36.4M14.03.26 · Stade Reims 1 - 2 Rodez · Puan 6.46.1G18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · Puan 6.16.9B25.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · Puan 6.96.5B02.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.58.6G09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 8.6–G09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38–G26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC–G31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Clermont Foot 7.1, Le Mans 7.3, SPC Bastia 6.8, Grenoble Foot 38 6.6, Amiens SC 7.8, Montpellier 6.7, USL Dunkerque 6.3, Rodez 6.4, Red Star FC 6.1, Nancy Lorraine 6.9, Le Mans 6.5, Pau FC 8.6ort. 6.9230.01.26 · Clermont Foot 0 - 1 Stade Reims · 7.103.02.26 · Stade Reims 3 - 0 Le Mans · 7.306.02.26 · Stade Reims 0 - 0 SPC Bastia · 6.814.02.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Stade Reims · 6.621.02.26 · Stade Reims 0 - 0 Amiens SC · 7.827.02.26 · Montpellier 0 - 0 Stade Reims · 6.709.03.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Stade Reims · 6.314.03.26 · Stade Reims 1 - 2 Rodez · 6.418.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC · 6.125.04.26 · Stade Reims 1 - 1 Nancy Lorraine · 6.902.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · 6.509.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 8.68.6

90 dakika başına profil17 maç · 781 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.54, Kilit pas 2.72, Çalım 3.02, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 2.99, Aldırdığı faul 1.92Şut: 2.54Kilit pas: 2.72Çalım: 3.02Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 2.99Aldırdığı faul: 1.92Şut2.54Kilit pas2.72Çalım3.02Pas isabeti78%Kazanılan ikili45%Top kazanma2.99Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Şut2.54
Kilit pas2.72
Çalım3.02
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma2.99
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4119.10.25 · Sonradan: 27'02.11.25 · Sonradan: 23'08.11.25 · Sonradan: 19'12.12.25 · İlk 11: 64'17.01.26 · Sonradan: 45'30.01.26 · Sonradan: 45'03.02.26 · Sonradan: 29'06.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 84'21.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 74'09.03.26 · İlk 11: 58'14.03.26 · Sonradan: 16'18.04.26 · Sonradan: 17'25.04.26 · Sonradan: 24'02.05.26 · Sonradan: 25'09.05.26 · İlk 11: 66'09.10.26 · Sonradan: 12'26.10.26 · Sonradan: 5'31.10.26 · Sonradan: 12'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 781 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (5)90 dk’da 2.54
  • Başarılı çalım20 / 46

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 2.72
  • Pas isabeti78%335 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 97
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Montpellier3002900
2025Coupe de FranceStade Reims1102900
Lig 1Nantes100047700
Lig 2Stade Reims120263400
Toplam26121.16900

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım