FC DordrechtDefans
Yannis M'Bemba
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
4Maç3 kez ilk 11
188Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.42
Gol + asist2
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.25
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M14.03.26 · De Graafschap 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.36.7B17.03.26 · FC Dordrecht 2 - 2 TOP Oss · Puan 6.76.2M20.03.26 · Jong FC Utrecht 3 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.26.2B06.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.27.6G12.04.26 · FC Dordrecht 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 7.66.3M17.04.26 · Almere City FC 4 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.36.4G07.08.26 · FC Dordrecht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.46.2B14.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.25.4M28.08.26 · FC Volendam 6 - 1 FC Dordrecht · Puan 5.46.9G25.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.562 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.17 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.62 |
| Aldırdığı faul | 1.50 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Almere City FC2AAsist 111' Sonradan6.9
- Eerste DivisieFC Volendam6FC Dordrecht160' İlk 115.4
- Eerste DivisieWaalwijk2FC Dordrecht245' İlk 116.2
- Eerste DivisieFC Dordrecht2Jong Ajax Amsterdam172' İlk 116.4
- Eerste DivisieAlmere City FC4FC Dordrecht190' İlk 116.3
- Eerste DivisieFC Dordrecht1ADO Den Haag090' İlk 117.6
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1FC Dordrecht190' İlk 116.2
- Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Dordrecht190' İlk 116.2
- Eerste DivisieFC Dordrecht2TOP Oss290' İlk 116.7
- Eerste DivisieDe Graafschap2FC Dordrecht1Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.3
- Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht190' İlk 117.3
- Eerste DivisieJong PSV Eindhoven1FC Dordrecht190' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.562 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım4 / 7
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.17
- Pas isabeti89%880 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 21
- Kazanılan ikili mücadele78 / 142
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.50
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 4 | 0 | 1 | 188 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 25 | 2 | 0 | 1.587 | 3 | 0 |
| KNVB BekerFC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 30 | 0 | 0 | 2.120 | 4 | 0 |
| EredivisieFC Dordrecht | 4 | 1 | 0 | 390 | 1 | 0 | |
| Toplam | 64 | 3 | 1 | 4.375 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- FC DordrechtŞu an#15
