Club BruggeKaleci
Yann Sommer
- Forma numarası
- 1
Kaleci
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.11
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 112 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3M30.08.26 · Gent 2 - 1 Club Brugge · Puan 7.37.4G04.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · Puan 7.46.4M08.09.26 · Club Brugge 2 - 3 Aston Villa · Puan 6.47.1G13.09.26 · Club Brugge 3 - 1 Royal Antwerp · Puan 7.17.7G20.09.26 · Club Brugge 3 - 0 KRC Genk · Puan 7.76.7G10.10.26 · RAAL La Louviere 1 - 4 Club Brugge · Puan 6.78.4G13.10.26 · Inter Milan 3 - 4 Club Brugge · Puan 8.46.7G21.10.26 · Club Brugge 3 - 0 Lens · Puan 6.76.7G25.10.26 · Club Brugge 3 - 2 Sint-Truiden · Puan 6.76.7G30.10.26 · Zulte Waregem 2 - 4 Club Brugge · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
Son maçları
- Pro LigiZulte Waregem2Club Brugge490' İlk 116.7
- Pro LigiClub Brugge3Sint-Truiden290' İlk 116.7
- UEFA Şampiyonlar LigiClub Brugge3Lens090' İlk 116.7
- UEFA Şampiyonlar LigiInter Milan3Club Brugge490' İlk 118.4
- Pro LigiRAAL La Louviere1Club Brugge490' İlk 116.7
- Pro LigiClub Brugge3KRC Genk090' İlk 117.7
- Pro LigiClub Brugge3Royal Antwerp190' İlk 117.1
- UEFA Şampiyonlar LigiClub Brugge2Aston Villa390' İlk 116.4
- Pro LigiLommel SK0Club Brugge190' İlk 117.4
- Pro LigiGent2Club Brugge190' İlk 117.3
- Pro LigiClub Brugge1Cercle Brugge KSV090' İlk 118.4
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven0Club Brugge390' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.321 dk
Hücum
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas1
- Pas isabeti82%1.208 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme2 · –
- Kazanılan ikili mücadele10 / 11
- Aldırdığı faul3
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiClub Brugge | 8 | 0 | 0 | 720 | 0 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiClub Brugge | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | FIFA Club World CupInter Milan | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| Serie AInter Milan | 33 | 0 | 0 | 2.961 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiInter Milan | 10 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 | |
| 2024 | Euro ChampionshipSwitzerland | 5 | 0 | 0 | 480 | 0 | 0 |
| Serie AInter Milan | 33 | 0 | 0 | 2.970 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiInter Milan | 14 | 0 | 0 | 1.290 | 0 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiSwitzerland | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| World CupSwitzerland | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipSwitzerland | 13 | 0 | 0 | 1.230 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeSwitzerland | 8 | 0 | 0 | 720 | 0 | 0 | |
| 2018 | World CupSwitzerland | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeSwitzerland | 7 | 0 | 0 | 630 | 0 | 0 | |
| 2016 | Euro ChampionshipSwitzerland | 4 | 0 | 0 | 390 | 0 | 0 |
| Toplam | 152 | 0 | 0 | 13.821 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Club BruggeŞu an#1
- SwitzerlandŞu an#1
- Inter MilanŞu an#1
