Clermont FootDefans
Yoann Salmier
- Forma numarası
- 21
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M14.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · Puan 6.26.4B21.08.26 · Clermont Foot 1 - 1 Dijon · Puan 6.47.4B28.08.26 · Clermont Foot 0 - 0 Sochaux Monteliard · Puan 7.47.3B04.09.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Clermont Foot · Puan 7.37.3B11.09.26 · Clermont Foot 0 - 0 US Boulogne · Puan 7.36.3B18.09.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Clermont Foot · Puan 6.36.0M10.10.26 · Clermont Foot 2 - 3 Red Star FC · Puan 6.06.0B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Puan 6.06.1M23.10.26 · Clermont Foot 0 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.16.3B30.10.26 · Nantes 1 - 1 Clermont Foot · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.526 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.37 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.10 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- Lig 2Nantes1Clermont Foot190' İlk 116.3
- Lig 2Clermont Foot0En Avant Guingamp290' İlk 116.1
- Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Clermont Foot390' İlk 116.0
- Lig 2Clermont Foot2Red Star FC390' İlk 116.0
- Lig 2Grenoble Foot 381Clermont Foot190' İlk 116.3
- Lig 2Clermont Foot0US Boulogne0Sarı kart 190' İlk 117.3
- Lig 2USL Dunkerque1Clermont Foot190' İlk 117.3
- Lig 2Clermont Foot0Sochaux Monteliard090' İlk 117.4
- Lig 2Clermont Foot1Dijon190' İlk 116.4
- Lig 2AS Saint-Étienne3Clermont Foot190' İlk 116.2
- Lig 2Clermont Foot0Stade Reims090' İlk 117.0
- Lig 2Clermont Foot1En Avant Guingamp090' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.526 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (6)90 dk’da 1.37
- Başarılı çalım5 / 9
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.00
- Pas isabeti89%1.700 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 32
- Kazanılan ikili mücadele88 / 149
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Clermont Foot | 11 | 0 | 0 | 990 | 1 | 0 |
| 2025 | Lig 2Clermont Foot | 31 | 1 | 1 | 2.610 | 5 | 1 |
| 2024 | Lig 1Le Havre | 13 | 0 | 0 | 801 | 3 | 0 |
| Lig 2Clermont Foot | 15 | 1 | 0 | 1.350 | 1 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceLe Havre | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 71 | 2 | 1 | 5.841 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- Clermont FootŞu an#21
- Le HavreŞu an#17
