ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Xiamaro Thenu

Forma numarası
31
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

5Maç5 kez ilk 11
333Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9G13.04.26 · Jong FC Utrecht 0 - 3 Vitesse Arnhem · Puan 6.96.7B17.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.76.9M24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 6.9–G17.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Vitesse Arnhem6.0M26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 6.07.2B03.10.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 NAC Breda · Puan 7.26.4M09.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 6.46.5G16.10.26 · FC Eindhoven 0 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 6.56.1M23.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · Puan 6.16.1G28.10.26 · VVV-Venlo 0 - 2 Vitesse Arnhem · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Roda JC Kerkrade 6.2, Emmen 5.8, Jong Ajax Amsterdam 7.7, Jong FC Utrecht 6.9, MVV Maastricht 6.7, SC Cambuur Leeuwarden 6.9, Heracles Almelo 6.0, NAC Breda 7.2, FC Volendam 6.4, FC Eindhoven 6.5, Emmen 6.1, VVV-Venlo 6.1ort. 6.5416.03.26 · Roda JC Kerkrade 0 - 1 Vitesse Arnhem · 6.203.04.26 · Vitesse Arnhem 3 - 3 Emmen · 5.806.04.26 · Vitesse Arnhem 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 7.713.04.26 · Jong FC Utrecht 0 - 3 Vitesse Arnhem · 6.917.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV Maastricht · 6.724.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · 6.926.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · 6.003.10.26 · Vitesse Arnhem 2 - 2 NAC Breda · 7.209.10.26 · FC Volendam 2 - 0 Vitesse Arnhem · 6.416.10.26 · FC Eindhoven 0 - 1 Vitesse Arnhem · 6.523.10.26 · Vitesse Arnhem 0 - 2 Emmen · 6.128.10.26 · VVV-Venlo 0 - 2 Vitesse Arnhem · 6.16.17.7

90 dakika başına profil22 maç · 1.055 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.11, Kilit pas 1.22, Çalım 1.49, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 5.00, Aldırdığı faul 1.28Şut: 1.11Kilit pas: 1.22Çalım: 1.49Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 5.00Aldırdığı faul: 1.28Şut1.11Kilit pas1.22Çalım1.49Pas isabeti75%Kazanılan ikili56%Top kazanma5.00Aldırdığı faul1.28
90 dakika başına profil
Şut1.11
Kilit pas1.22
Çalım1.49
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma5.00
Aldırdığı faul1.28
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5307.12.25 · Sonradan: 8'10.12.25 · İlk 11: 88'26.01.26 · Sonradan: 13'30.01.26 · Sonradan: 14'06.02.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · Sonradan: 13'16.03.26 · Sonradan: 21'20.03.26 · Sonradan: 9'03.04.26 · Sonradan: 27'06.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · Sonradan: 45'24.04.26 · İlk 11: 88'17.08.26 · İlk 11: 11'26.09.26 · İlk 11: 78'03.10.26 · İlk 11: 83'09.10.26 · İlk 11: 86'16.10.26 · İlk 11: 75'23.10.26 · İlk 11: 81'28.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.055 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.11
  • Başarılı çalım5 / 13

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.22
  • Pas isabeti75%373 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme39 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele55 / 98
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.28

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieVitesse Arnhem50033300
2025Eerste DivisieVitesse Arnhem220185220
Toplam27011.18520

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım