ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
PanathinaikosOrta saha

Willian Arão

Forma numarası
55
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana · Serie A

34Maç28 kez ilk 11
2.326Dakika
3Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist1
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5B21.08.26 · CSD Macara 0 - 0 Santos SP · Puan 6.57.6B24.08.26 · Santos SP 1 - 1 Mirassol FC · Puan 7.66.7G30.08.26 · Corinthians SP 0 - 1 Santos SP · Puan 6.76.8G06.09.26 · SC Internacional 2 - 3 Santos SP · Puan 6.88.4G10.09.26 · Santos SP 2 - 0 Atletico Mineiro · Puan 8.47.0G13.09.26 · Santos SP 2 - 1 Cruzeiro EC · Puan 7.05.4M17.09.26 · Atletico Mineiro 4 - 2 Santos SP · Puan 5.46.7G03.10.26 · Sao Paulo FC 1 - 2 Santos SP · Puan 6.76.3B09.10.26 · Santos SP 2 - 2 Regatas Flamengo RJ · Puan 6.3–M11.10.26 · Atletico Mineiro 2 - 1 Santos SP

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CA Paranaense 6.3, CSD Macara 8.0, CR Vasco da Gama 8.2, CSD Macara 6.5, Mirassol FC 7.6, Corinthians SP 6.7, SC Internacional 6.8, Atletico Mineiro 8.4, Cruzeiro EC 7.0, Atletico Mineiro 5.4, Sao Paulo FC 6.7, Regatas Flamengo RJ 6.3ort. 6.9910.08.26 · Santos SP 0 - 2 CA Paranaense · 6.314.08.26 · Santos SP 2 - 1 CSD Macara · 8.016.08.26 · CR Vasco da Gama 0 - 3 Santos SP · 8.221.08.26 · CSD Macara 0 - 0 Santos SP · 6.524.08.26 · Santos SP 1 - 1 Mirassol FC · 7.630.08.26 · Corinthians SP 0 - 1 Santos SP · 6.706.09.26 · SC Internacional 2 - 3 Santos SP · 6.810.09.26 · Santos SP 2 - 0 Atletico Mineiro · 8.413.09.26 · Santos SP 2 - 1 Cruzeiro EC · 7.017.09.26 · Atletico Mineiro 4 - 2 Santos SP · 5.403.10.26 · Sao Paulo FC 1 - 2 Santos SP · 6.709.10.26 · Santos SP 2 - 2 Regatas Flamengo RJ · 6.36.38.4

90 dakika başına profil40 maç · 2.796 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Kilit pas 1.31, Çalım 0.82, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 3.85, Aldırdığı faul 1.43Şut: 1.20Kilit pas: 1.31Çalım: 0.82Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 3.85Aldırdığı faul: 1.43Şut1.20Kilit pas1.31Çalım0.82Pas isabeti86%Kazanılan ikili58%Top kazanma3.85Aldırdığı faul1.43
90 dakika başına profil
Şut1.20
Kilit pas1.31
Çalım0.82
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma3.85
Aldırdığı faul1.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 02024 · Gol: 12026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7821.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 82'27.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'17.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 63'29.07.26 · İlk 11: 45'10.08.26 · Sonradan: 16'14.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'10.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'17.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 8'

Ayrıntılı istatistikler40 maç · 2.796 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım4 / 6

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.31
  • Pas isabeti86%1.577 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme57 · 33
  • Kazanılan ikili mücadele124 / 212
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaSantos SP102081010
Serie ASantos SP24101.51630
2025Serie ASantos SP130078700
2024Süper Lig 1Panathinaikos24101.66240
UEFA Konferans LigiPanathinaikos100069310
Toplam81405.46890

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım