Cruz Azul ACDefans
Willer Ditta
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga MX
10Maç9 kez ilk 11
834Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist1
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 93 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G18.07.26 · Atletico San Luis 2 - 3 Cruz Azul AC · Puan 7.36.6G22.07.26 · Cruz Azul AC 2 - 1 Puebla FC · Puan 6.65.1M02.08.26 · Cruz Azul AC 2 - 3 CF Atlante · Puan 5.17.1M23.08.26 · Cruz Azul AC 0 - 2 Atlas · Puan 7.17.4G29.08.26 · Club Necaxa 1 - 3 Cruz Azul AC · Puan 7.47.1G07.09.26 · Cruz Azul AC 1 - 0 Santos Laguna · Puan 7.16.2G13.09.26 · Cruz Azul AC 4 - 3 Club America · Puan 6.26.3M20.09.26 · CF Monterrey 1 - 0 Cruz Azul AC · Puan 6.34.4B27.09.26 · Cruz Azul AC 3 - 3 Deportivo Toluca · Puan 4.47.1B12.10.26 · Pumas UNAM 3 - 3 Cruz Azul AC · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.264 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.24 |
| Çalım | 1.16 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.74 |
| Aldırdığı faul | 1.35 |
Son maçları
- Liga MXPumas UNAM3Cruz Azul AC382' İlk 117.1
- Liga MXCruz Azul AC3Deportivo Toluca3Sarı kart 190' İlk 114.4
- Liga MXCF Monterrey1Cruz Azul AC090' İlk 116.3
- Liga MXCruz Azul AC4Club America390' İlk 116.2
- Liga MXCruz Azul AC1Santos Laguna090' İlk 117.1
- Liga MXClub Necaxa1Cruz Azul AC3Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.4
- Liga MXCruz Azul AC0Atlas290' İlk 117.1
- Liga MXCruz Azul AC2CF Atlante3Sarı kart 190' İlk 115.1
- Liga MXCruz Azul AC2Puebla FC132' Sonradan6.6
- Liga MXAtletico San Luis2Cruz Azul AC390' İlk 117.3
- Liga MXPumas UNAM1Cruz Azul AC290' İlk 117.8
- Liga MXCruz Azul AC0Pumas UNAM090' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.264 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (5)90 dk’da 1.50
- Başarılı çalım8 / 14
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.24
- Pas isabeti88%1.887 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme56 · 46
- Kazanılan ikili mücadele149 / 250
- Aldırdığı faul2390 dk’da 1.35
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga MXCruz Azul AC | 10 | 1 | 0 | 834 | 3 | 0 |
| 2025 | Liga MXCruz Azul AC | 43 | 0 | 2 | 3.803 | 11 | 0 |
| 2024 | Liga MXCruz Azul AC | 40 | 0 | 1 | 3.571 | 11 | 0 |
| Toplam | 93 | 1 | 3 | 8.208 | 25 | 0 | |
Kulüpler
- Cruz Azul ACŞu an#4
- TigresŞu an#4
- Chivas GuadalajaraŞu an#4
- ColombiaŞu an#18
