Hannover 96Orta saha
Waniss Taibi
- Forma numarası
- 8
- Kulübe geliş
- Rodez takımından
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga · DFB Pokal
10Maç8 kez ilk 11
706Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist1
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.2M09.08.26 · Energie Cottbus 3 - 1 Hannover 96 · Puan 7.26.7M16.08.26 · Hannover 96 0 - 1 WfL Wolfsburg · Puan 6.78.7G22.08.26 · SV Hemelingen 1 - 9 Hannover 96 · Puan 8.77.8G30.08.26 · Darmstadt 98 0 - 1 Hannover 96 · Puan 7.87.2B04.09.26 · Hannover 96 2 - 2 Karlsruher · Puan 7.26.9M11.09.26 · 1. FC Nürnberg 2 - 1 Hannover 96 · Puan 6.96.9M10.10.26 · Magdeburg 3 - 0 Hannover 96 · Puan 6.97.6B17.10.26 · Hannover 96 1 - 1 St. Pauli · Puan 7.65.9M25.10.26 · Eintracht Braunschweig 2 - 0 Hannover 96 · Puan 5.96.1G01.11.26 · Hannover 96 2 - 1 Dynamo Dresden · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.435 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.03 |
| Kilit pas | 2.67 |
| Çalım | 1.95 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.10 |
| Aldırdığı faul | 1.17 |
Son maçları
- 2.BundesligaHannover 962Dynamo Dresden145' Sonradan6.1
- 2.BundesligaEintracht Braunschweig2Hannover 96045' İlk 115.9
- 2.BundesligaHannover 961St. Pauli190' İlk 117.6
- 2.BundesligaMagdeburg3Hannover 96045' Sonradan6.9
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg2Hannover 96190' İlk 116.9
- 2.BundesligaHannover 962Karlsruher2Sarı kart 176' İlk 117.2
- 2.BundesligaDarmstadt 980Hannover 96190' İlk 117.8
- DFB PokalSV Hemelingen1Hannover 969AAsist 145' İlk 118.7
- 2.BundesligaHannover 960WfL Wolfsburg190' İlk 116.7
- 2.BundesligaEnergie Cottbus3Hannover 96190' İlk 117.2
- 2.BundesligaHannover 9631. FC Nürnberg3Gol 1AAsist 190' İlk 118.7
- 2.BundesligaVfL Bochum1Hannover 96121' Sonradan6.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.435 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 2.03
- Başarılı çalım12 / 23
Pas
- Kilit pas3190 dk’da 2.67
- Pas isabeti85%741 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 15
- Kazanılan ikili mücadele69 / 121
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.17
Bir bakışta kariyer
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.BundesligaHannover 96 | 9 | 0 | 0 | 661 | 1 | 0 |
| DFB PokalHannover 96 | 1 | 0 | 1 | 45 | 0 | 0 | |
| 2025 | 2.BundesligaHannover 96 | 26 | 1 | 4 | 1.134 | 4 | 1 |
| 2024 | Lig 2Rodez | 32 | 4 | 5 | 2.531 | 2 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceRodez | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Toplam | 70 | 5 | 10 | 4.551 | 7 | 1 | |
Transfer geçmişi
- Transfer
- Transfer
Sakatlık ve ceza geçmişi
- HastaSakatlık · –15 gün
Kulüpler
- Hannover 96Şu an#8
- RodezŞu an#10
Hakkında
Waniss Taibi, Hannover 96 formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. 2026 sezonunda 10 maçta 706 dakika oynadı; 0 gol, 1 asist. 1 Tem 2025 tarihinde Rodez takımından Hannover 96 takımına geçti.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
