ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Vlastimil Daníček

Forma numarası
28
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20251. Liga

25Maç25 kez ilk 11
1.881Dakika
1Gol
1Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.27

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.9G06.12.25 · 1. FC Slovacko 3 - 0 FC Viktoria Plzen · Puan 7.96.2M13.12.25 · FK Teplice 1 - 0 1. FC Slovacko · Puan 6.26.0B01.02.26 · 1. FC Slovacko 2 - 2 FC Baník Ostrava · Puan 6.06.0M04.04.26 · FC Slovan Liberec 2 - 1 1. FC Slovacko · Puan 6.07.3B03.05.26 · FK Teplice 1 - 1 1. FC Slovacko · Puan 7.36.2G09.05.26 · FK Dukla Praha 0 - 1 1. FC Slovacko · Puan 6.26.8G12.05.26 · 1. FC Slovacko 2 - 1 FC Baník Ostrava · Puan 6.87.2M23.05.26 · FC Zlin 1 - 0 1. FC Slovacko · Puan 7.27.1G27.05.26 · SK Artis Brno 1 - 4 1. FC Slovacko · Puan 7.16.1G31.05.26 · 1. FC Slovacko 3 - 0 SK Artis Brno · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Hradec Králové 6.0, SK Slavia Prague 6.7, FC Viktoria Plzen 7.9, FK Teplice 6.2, FC Baník Ostrava 6.0, FC Slovan Liberec 6.0, FK Teplice 7.3, FK Dukla Praha 6.2, FC Baník Ostrava 6.8, FC Zlin 7.2, SK Artis Brno 7.1, SK Artis Brno 6.1ort. 6.6208.11.25 · FC Hradec Králové 4 - 0 1. FC Slovacko · 6.029.11.25 · SK Slavia Prague 3 - 0 1. FC Slovacko · 6.706.12.25 · 1. FC Slovacko 3 - 0 FC Viktoria Plzen · 7.913.12.25 · FK Teplice 1 - 0 1. FC Slovacko · 6.201.02.26 · 1. FC Slovacko 2 - 2 FC Baník Ostrava · 6.004.04.26 · FC Slovan Liberec 2 - 1 1. FC Slovacko · 6.003.05.26 · FK Teplice 1 - 1 1. FC Slovacko · 7.309.05.26 · FK Dukla Praha 0 - 1 1. FC Slovacko · 6.212.05.26 · 1. FC Slovacko 2 - 1 FC Baník Ostrava · 6.823.05.26 · FC Zlin 1 - 0 1. FC Slovacko · 7.227.05.26 · SK Artis Brno 1 - 4 1. FC Slovacko · 7.131.05.26 · 1. FC Slovacko 3 - 0 SK Artis Brno · 6.16.17.9

90 dakika başına profil12 maç · 820 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.35, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 3.77, Aldırdığı faul 1.22Kilit pas: 1.35Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 3.77Aldırdığı faul: 1.22Kilit pas1.35Pas isabeti83%Kazanılan ikili48%Top kazanma3.77Aldırdığı faul1.22
90 dakika başına profil
Kilit pas1.35
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma3.77
Aldırdığı faul1.22
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. Liga1. FC Slovacko3SK Artis Brno019' İlk 116.1
  • 1. LigaSK Artis Brno11. FC Slovacko490' İlk 117.1
  • 1. LigaFC Zlin11. FC Slovacko045' İlk 117.2
  • 1. Liga1. FC Slovacko2FC Baník Ostrava190' İlk 116.8
  • 1. LigaFK Dukla Praha01. FC Slovacko1Sarı kart 165' İlk 116.2
  • 1. LigaFK Teplice11. FC Slovacko190' İlk 117.3
  • 1. LigaFC Slovan Liberec21. FC Slovacko177' İlk 116.0
  • 1. Liga1. FC Slovacko2FC Baník Ostrava233' İlk 116.0
  • 1. LigaFK Teplice11. FC Slovacko077' İlk 116.2
  • 1. Liga1. FC Slovacko3FC Viktoria Plzen0Gol 1Asist 177' İlk 117.9
  • 1. LigaSK Slavia Prague31. FC Slovacko090' İlk 116.7
  • 1. LigaFC Hradec Králové41. FC Slovacko0Sarı kart 167' İlk 116.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7530.08.25 · İlk 11: 70'14.09.25 · İlk 11: 90'20.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 65'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 67'29.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 77'13.12.25 · İlk 11: 77'01.02.26 · İlk 11: 33'04.04.26 · İlk 11: 77'03.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 65'12.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 45'27.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 19'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 820 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)
  • Başarılı çalım2 / 6

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.35
  • Pas isabeti83%390 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 88
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.22

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20251. Liga1. FC Slovacko25111.88150
20241. Liga1. FC Slovacko80035040
Toplam33112.23190

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım