Sint-TruidenDefans
Visar Musliu
- Forma numarası
- 26
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Konferans Ligi · UEFA Uluslar Ligi
14Maç13 kez ilk 11
1.189Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8G05.09.26 · Sint-Truiden 4 - 0 RAAL La Louviere · Puan 7.86.2M12.09.26 · SK Beveren 2 - 0 Sint-Truiden · Puan 6.26.9M20.09.26 · Sint-Truiden 0 - 2 KVC Westerlo · Puan 6.97.3M26.09.26 · FYR Macedonia 0 - 3 Switzerland · Puan 7.36.0M29.09.26 · Slovenia 2 - 0 FYR Macedonia · Puan 6.07.2M03.10.26 · FYR Macedonia 0 - 2 Scotland · Puan 7.26.4M06.10.26 · Switzerland 3 - 0 FYR Macedonia · Puan 6.47.9G15.10.26 · Sint-Truiden 2 - 0 FC Saburtalo Tiflis · Puan 7.96.5G22.10.26 · FC Midtjylland 0 - 1 Sint-Truiden · Puan 6.56.1M01.11.26 · Sint-Truiden 1 - 2 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 2.898 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.09 |
| Kilit pas | 0.67 |
| Çalım | 0.88 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 4.68 |
| Aldırdığı faul | 1.39 |
Son maçları
- Pro LigiSint-Truiden1Oud-Heverlee Leuven290' İlk 116.1
- UEFA Konferans LigiFC Midtjylland0Sint-Truiden190' İlk 116.5
- UEFA Konferans LigiSint-Truiden2FC Saburtalo Tiflis090' İlk 117.9
- UEFA Uluslar LigiSwitzerland3FYR Macedonia090' İlk 116.4
- UEFA Uluslar LigiFYR Macedonia0Scotland290' İlk 117.2
- UEFA Uluslar LigiSlovenia2FYR Macedonia019' Sonradan6.0
- UEFA Uluslar LigiFYR Macedonia0Switzerland390' İlk 117.3
- Pro LigiSint-Truiden0KVC Westerlo2Sarı kart 190' İlk 116.9
- Pro LigiSK Beveren2Sint-Truiden090' İlk 116.2
- Pro LigiSint-Truiden4RAAL La Louviere090' İlk 117.8
- Pro LigiSint-Truiden0Royale Union Saint-Gilloise390' İlk 117.0
- Pro LigiRoyal Antwerp1Sint-Truiden490' İlk 118.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.898 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.09
- Başarılı çalım7 / 9
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.67
- Pas isabeti89%2.106 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 52
- Kazanılan ikili mücadele180 / 284
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.39
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiSint-Truiden | 7 | 0 | 0 | 630 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSint-Truiden | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiSint-Truiden | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiFYR Macedonia | 4 | 0 | 0 | 289 | 0 | 0 | |
| 2025 | Pro LigiSint-Truiden | 30 | 0 | 0 | 2.519 | 4 | 0 |
| 2024 | 2.BundesligaPaderborn 07 | 7 | 0 | 0 | 305 | 1 | 0 |
| Pro LigiSint-Truiden | 9 | 0 | 0 | 728 | 3 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiFYR Macedonia | 3 | 0 | 0 | 235 | 0 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia | 6 | 1 | 0 | 534 | 2 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiFYR Macedonia | 5 | 0 | 0 | 450 | 1 | 0 |
| 2020 | Euro ChampionshipFYR Macedonia | 13 | 0 | 0 | 1.161 | 6 | 1 |
| World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia | 11 | 0 | 0 | 990 | 3 | 0 | |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia | 3 | 1 | 0 | 270 | 1 | 0 |
| Toplam | 101 | 2 | 0 | 8.381 | 22 | 1 | |
Kulüpler
- Sint-TruidenŞu an#26
- FYR MacedoniaŞu an#6
- Paderborn 07Şu an#16
