FC Ingolstadt 04Orta saha
Vinko Šapina
- Forma numarası
- 41
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga
7Maç6 kez ilk 11
438Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist1
Maç başına dakika51
90 dakikada gol + asist0.18
Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M12.12.25 · Dynamo Dresden 2 - 3 Eintracht Braunschweig · Puan 6.56.9M20.12.25 · Holstein Kiel 2 - 1 Dynamo Dresden · Puan 6.9–G24.01.26 · Magdeburg 1 - 2 Dynamo Dresden6.3B08.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · Puan 6.36.7M16.09.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 TSG 1899 Hoffenheim II · Puan 6.76.5M11.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 4 Wehen Wiesbaden · Puan 6.55.8G14.10.26 · SV Waldhof Mannheim 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Puan 5.86.2G17.10.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 0 Rot Weiss Essen · Puan 6.28.2G24.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 1 MSV Duisburg · Puan 8.26.0B31.10.26 · TSV Havelse 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 561 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.96 |
| Kilit pas | 1.90 |
| Çalım | 0.74 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 2.43 |
| Aldırdığı faul | 0.56 |
Son maçları
- 3. LigaTSV Havelse1FC Ingolstadt 04190' İlk 116.0
- 3. LigaFC Ingolstadt 042MSV Duisburg1Gol 179' İlk 118.2
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Rot Weiss Essen025' İlk 116.2
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim0FC Ingolstadt 043Sarı kart 127' Sonradan5.8
- 3. LigaFC Ingolstadt 042Wehen Wiesbaden481' İlk 116.5
- 3. LigaFC Ingolstadt 041TSG 1899 Hoffenheim II253' İlk 116.7
- 3. LigaFC Ingolstadt 042FC Wurzburger Kickers2Sarı kart 183' İlk 116.3
- 2.BundesligaMagdeburg1Dynamo Dresden29' Sonradan
- 2.BundesligaHolstein Kiel2Dynamo Dresden116' Sonradan6.9
- 2.BundesligaDynamo Dresden2Eintracht Braunschweig345' İlk 116.5
- 2.Bundesliga1. FC Kaiserslautern3Dynamo Dresden134' Sonradan6.1
- 2.BundesligaDynamo Dresden2Fortuna Düsseldorf119' Sonradan6.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 561 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (3)90 dk’da 0.96
- Başarılı çalım4 / 8
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.90
- Pas isabeti80%251 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 5
- Kazanılan ikili mücadele28 / 52
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.56
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 7 | 1 | 0 | 438 | 2 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaDynamo Dresden | 14 | 0 | 0 | 841 | 1 | 1 |
| DFB PokalDynamo Dresden | 1 | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 | |
| 2024 | 3. LigaDynamo Dresden | 17 | 0 | 4 | 1.197 | 2 | 0 |
| DFB PokalDynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 163 | 1 | 0 | |
| Toplam | 41 | 1 | 4 | 2.723 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- FC Ingolstadt 04Şu an#41
- Dynamo DresdenŞu an#5
