Chelsea LFC (Kadınlar)Defans
Veerle Buurman
- Forma numarası
- 5
- Kulübe geliş
- PSV (Kadınlar) takımından
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027Deutscher Eishockey-Pokal
2Maç2 kez ilk 11
160Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.27
Gol + asist0
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4G13.09.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 0 - 5 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 6.47.9G19.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 2 - 0 Birmingham City LFC (Kadınlar) · Puan 7.97.9G19.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 2 - 0 Birmingham City LFC (Kadınlar) · Puan 7.9–G27.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 1 - 0 Arsenal (Kadınlar)–G27.09.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 1 - 0 Arsenal (Kadınlar)7.0G04.10.26 · West Ham (Kadınlar) 0 - 3 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 7.07.0G04.10.26 · West Ham (Kadınlar) 0 - 3 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 7.07.6G09.10.26 · Macaristan (Kadınlar) 0 - 8 Hollanda (Kadınlar) · Puan 7.67.9G13.10.26 · Hollanda (Kadınlar) 3 - 0 Macaristan (Kadınlar) · Puan 7.96.5G28.10.26 · Chelsea LFC (Kadınlar) 2 - 0 AS Roma (Kadınlar) · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.606 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.58 |
| Kilit pas | 0.88 |
| Çalım | 0.35 |
| Pas isabeti | 92% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.24 |
| Aldırdığı faul | 0.28 |
Son maçları
- UEFA Şampiyonlar Ligi - KadınlarChelsea LFC (Kadınlar)2AS Roma (Kadınlar)090' İlk 116.5
- Dünya Kupası. Avrupa Elemeleri - KadınlarHollanda (Kadınlar)3Macaristan (Kadınlar)070' İlk 117.9
- Dünya Kupası. Avrupa Elemeleri - KadınlarMacaristan (Kadınlar)0Hollanda (Kadınlar)890' İlk 117.6
- FA WSLWest Ham (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)386' İlk 117.0
- FA WSLWest Ham (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)386' İlk 117.0
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Arsenal (Kadınlar)01' İlk 11
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Arsenal (Kadınlar)01' İlk 11
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)2Birmingham City LFC (Kadınlar)090' İlk 117.9
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)2Birmingham City LFC (Kadınlar)090' İlk 117.9
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)519' İlk 116.4
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Aston Villa (Kadınlar)190' İlk 116.6
- FA WSLChelsea LFC (Kadınlar)1Aston Villa (Kadınlar)190' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.606 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (0)90 dk’da 0.58
- Başarılı çalım3 / 7
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 0.88
- Pas isabeti92%1.256 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme33 · 22
- Kazanılan ikili mücadele61 / 101
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.28
Bir bakışta kariyer
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Deutscher Eishockey-PokalHollanda (Kadınlar) | 2 | 0 | 0 | 160 | 0 | 0 |
| 2026 | FA WSLChelsea LFC (Kadınlar) | 9 | 0 | 0 | 553 | 0 | 0 |
| 2025 | FA WSLChelsea LFC (Kadınlar) | 8 | 0 | 1 | 612 | 0 | 0 |
| UEFA Champions League WomenChelsea LFC (Kadınlar) | 5 | 0 | 0 | 405 | 0 | 0 | |
| Toplam | 24 | 0 | 1 | 1.730 | 0 | 0 | |
Transfer geçmişi
- Kiralıktan dönüş
- Kiralık
- Transfer
Kulüpler
- Chelsea LFC (Kadınlar)Şu an#5
- Hollanda (Kadınlar)Şu an#4
Hakkında
Veerle Buurman, Chelsea LFC (Kadınlar) formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. 2027 sezonunda 2 maçta 160 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist. 29 Haz 2025 tarihinde PSV (Kadınlar) takımından Chelsea LFC (Kadınlar) takımına geçti.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
