Dijon WForvet
V. Pinther
- Forma numarası
- 7
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar
3Maç3 kez ilk 11
200Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist0
Maç başına dakika45
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M14.12.25 · Lazio CF (Kadınlar) 1 - 0 Parma Calcio 1913 (Kadınlar) · Puan 6.2–M25.01.26 · FC Como (Kadınlar) 2 - 3 Inter Milan (Kadınlar)7.1B01.02.26 · Lazio CF (Kadınlar) 1 - 1 FC Como (Kadınlar) · Puan 7.15.9M07.02.26 · FC Como (Kadınlar) 0 - 2 Juventus (Kadınlar) · Puan 5.96.5G14.02.26 · FC Como (Kadınlar) 2 - 0 Sassuolo (Kadınlar) · Puan 6.5–B15.03.26 · FC Como (Kadınlar) 0 - 0 Ternana (Kadınlar)6.2B25.04.26 · FC Como (Kadınlar) 1 - 1 Parma Calcio 1913 (Kadınlar) · Puan 6.26.2B03.10.26 · Strasbourg Alsace (Kadınlar) 3 - 3 Marsilya (Kadınlar) · Puan 6.26.5G17.10.26 · RC Lens (Kadınlar) 1 - 3 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.56.4M24.10.26 · Nantes (Kadınlar) 3 - 2 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 630 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.92 |
| Kilit pas | 1.77 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 2.75 |
| Aldırdığı faul | 1.05 |
Son maçları
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)3Strasbourg Alsace (Kadınlar)285' İlk 116.4
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)1Strasbourg Alsace (Kadınlar)390' İlk 116.5
- Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar)3Marsilya (Kadınlar)325' İlk 116.2
- Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar)1Parma Calcio 1913 (Kadınlar)145' Sonradan6.2
- Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar)0Ternana (Kadınlar)011' Sonradan
- Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar)2Sassuolo (Kadınlar)064' İlk 116.5
- Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar)0Juventus (Kadınlar)227' Sonradan5.9
- Serie A - KadınlarLazio CF (Kadınlar)1FC Como (Kadınlar)128' Sonradan7.1
- Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar)2Inter Milan (Kadınlar)31' Sonradan
- Serie A - KadınlarLazio CF (Kadınlar)1Parma Calcio 1913 (Kadınlar)073' İlk 116.2
- Serie A - KadınlarParma Calcio 1913 (Kadınlar)0FC Como (Kadınlar)145' Sonradan6.4
- Serie A - KadınlarParma Calcio 1913 (Kadınlar)1Fiorentina (Kadınlar)170' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 630 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (5)90 dk’da 1.92
- Başarılı çalım1 / 9
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.77
- Pas isabeti74%164 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme10 · 4
- Kazanılan ikili mücadele20 / 42
- Aldırdığı faul490 dk’da 1.05
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - KadınlarStrasbourg Alsace (Kadınlar) | 3 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 2025 | Serie A - KadınlarFC Como (Kadınlar) | 6 | 0 | 0 | 176 | 0 | 0 |
| Serie A - KadınlarParma Calcio 1913 (Kadınlar) | 5 | 0 | 0 | 313 | 0 | 0 | |
| 2024 | Premiere Ligue - KadınlarDijon W | 19 | 7 | 3 | 1.429 | 0 | 0 |
| Toplam | 33 | 7 | 3 | 2.118 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Dijon WŞu an#7
- Parma Calcio 1913 (Kadınlar)Şu an#10
- FC Como (Kadınlar)Şu an#9
- Strasbourg Alsace (Kadınlar)Şu an#7
