SivassporDefans
Uğur Çiftçi
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026TFF 1. Lig
8Maç8 kez ilk 11
696Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.27
Gol + asist1
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.8G26.04.26 · Sivasspor 2 - 1 Igdir FK · Puan 7.87.8M02.05.26 · Bandırmaspor 1965 1 - 0 Sivasspor · Puan 7.88.0B08.08.26 · Sivasspor 0 - 0 Esenler Erokspor · Puan 8.06.3M16.08.26 · Kayserispor 2 - 0 Sivasspor · Puan 6.37.8B24.08.26 · Sivasspor 2 - 2 Manisa FK · Puan 7.86.7M29.08.26 · Batman Petrolspor 2 - 1 Sivasspor · Puan 6.76.3B02.09.26 · Sivasspor 2 - 2 Mardin 1969 Spor · Puan 6.37.5G06.09.26 · Antalyaspor 1 - 2 Sivasspor · Puan 7.57.6B13.09.26 · Sivasspor 1 - 1 Muğlaspor · Puan 7.66.9G09.10.26 · Sivasspor 4 - 1 Pendikspor · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.095 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.40 |
| Kilit pas | 2.00 |
| Çalım | 1.48 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.55 |
| Aldırdığı faul | 1.79 |
Son maçları
- TFF 1. LigSivasspor4Pendikspor166' İlk 116.9
- TFF 1. LigSivasspor1Muğlaspor190' İlk 117.6
- TFF 1. LigAntalyaspor1Sivasspor290' İlk 117.5
- TFF 1. LigSivasspor2Mardin 1969 Spor290' İlk 116.3
- TFF 1. LigBatman Petrolspor2Sivasspor190' İlk 116.7
- TFF 1. LigSivasspor2Manisa FK2AAsist 190' İlk 117.8
- TFF 1. LigKayserispor2Sivasspor0Sarı kart 190' İlk 116.3
- TFF 1. LigSivasspor0Esenler Erokspor090' İlk 118.0
- TFF 1. LigBandırmaspor 19651Sivasspor090' İlk 117.8
- TFF 1. LigSivasspor2Igdir FK190' İlk 117.8
- TFF 1. LigÇorum FK3Sivasspor190' İlk 116.3
- TFF 1. LigSivasspor1İstanbulspor A.Ş.390' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.095 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (5)90 dk’da 1.40
- Başarılı çalım17 / 32
Pas
- Kilit pas4090 dk’da 2.00
- Pas isabeti83%894 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme65 · 35
- Kazanılan ikili mücadele116 / 204
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.79
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | TFF 1. LigSivasspor | 8 | 0 | 1 | 696 | 1 | 0 |
| 2025 | TFF 1. LigSivasspor | 26 | 1 | 4 | 2.119 | 5 | 0 |
| 2024 | Süper LigSivasspor | 30 | 1 | 4 | 2.578 | 10 | 2 |
| Toplam | 64 | 2 | 9 | 5.393 | 16 | 2 | |
Kulüpler
- SivassporŞu an#3
