ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Thiago Balieiro

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal

8Maç8 kez ilk 11
720Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.4M04.05.26 · Sporting CP 5 - 1 Vitoria Guimaraes · Puan 5.46.4M16.05.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 6.47.6M08.08.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 1 FC Arouca · Puan 7.65.6M14.08.26 · Sporting CP 3 - 2 Vitoria Guimaraes · Puan 5.67.4G23.08.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 7.46.4M31.08.26 · Braga 1 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 6.47.2B06.09.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 0 Casa Pia AC · Puan 7.27.1M12.09.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Vitoria Guimaraes · Puan 7.17.4B20.09.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 1 Moreirense · Puan 7.45.7M11.10.26 · SL Benfica 2 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Gil Vicente 7.4, Rio Ave 7.6, Sporting CP 5.4, CD Nacional Madeira 6.4, FC Arouca 7.6, Sporting CP 5.6, CD Nacional Madeira 7.4, Braga 6.4, Casa Pia AC 7.2, Academico de Viseu FC 7.1, Moreirense 7.4, SL Benfica 5.7ort. 6.7718.04.26 · Gil Vicente 0 - 1 Vitoria Guimaraes · 7.425.04.26 · Vitoria Guimaraes 2 - 0 Rio Ave · 7.604.05.26 · Sporting CP 5 - 1 Vitoria Guimaraes · 5.416.05.26 · CD Nacional Madeira 2 - 0 Vitoria Guimaraes · 6.408.08.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 1 FC Arouca · 7.614.08.26 · Sporting CP 3 - 2 Vitoria Guimaraes · 5.623.08.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 0 CD Nacional Madeira · 7.431.08.26 · Braga 1 - 0 Vitoria Guimaraes · 6.406.09.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 0 Casa Pia AC · 7.212.09.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Vitoria Guimaraes · 7.120.09.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 1 Moreirense · 7.411.10.26 · SL Benfica 2 - 0 Vitoria Guimaraes · 5.75.77.6

90 dakika başına profil21 maç · 1.890 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.23, Kilit pas 1.00, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 4.65, Aldırdığı faul 1.00Şut: 1.23Kilit pas: 1.00Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 4.65Aldırdığı faul: 1.00Şut1.23Kilit pas1.00Pas isabeti90%Kazanılan ikili51%Top kazanma4.65Aldırdığı faul1.00
90 dakika başına profil
Şut1.23
Kilit pas1.00
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma4.65
Aldırdığı faul1.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 9014.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.890 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 1.23
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 1.00
  • Pas isabeti90%1.171 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme43 · 36
  • Kazanılan ikili mücadele98 / 192
  • Aldırdığı faul790 dk’da 1.00

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga PortugalVitoria Guimaraes80072030
2025Liga PortugalVitoria Guimaraes13101.17050
2024Liga Portugal 2Leixoes SC1009000
Toplam22101.98080

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım