ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

T. Sommer

Forma numarası
14
Orta saha

Sezon 2027Deutscher Eishockey-Pokal

6Maç6 kez ilk 11
180Dakika
3Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.33
Gol + asist4
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.84

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G25.04.26 · NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) 3 - 0 Bay FC (Kadınlar)6.8G30.04.26 · Chicago Red Stars (Kadınlar) 0 - 2 NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) · Puan 6.8–G16.05.26 · Seattle Reign FC (Kadınlar) 0 - 2 NJ/NY Gotham FC (Kadınlar)7.4M05.06.26 · İskoçya (Kadınlar) 6 - 0 İsrail (Kadınlar) · Puan 7.47.5M09.06.26 · İsrail (Kadınlar) 1 - 5 İskoçya (Kadınlar) · Puan 7.5–G12.09.26 · Racing Louisville (Kadınlar) 1 - 2 NJ/NY Gotham FC (Kadınlar)6.3G26.09.26 · NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) 3 - 1 Chicago Red Stars (Kadınlar) · Puan 6.39.1M09.10.26 · İsrail (Kadınlar) 3 - 7 İsviçre (Kadınlar) · Puan 9.16.9M13.10.26 · İsviçre (Kadınlar) 2 - 0 İsrail (Kadınlar) · Puan 6.9–M17.10.26 · Washington Spirit (Kadınlar) 1 - 0 NJ/NY Gotham FC (Kadınlar)

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: Lüksemburg (Kadınlar) 6.9, Lüksemburg (Kadınlar) 6.9, Chicago Red Stars (Kadınlar) 6.8, İskoçya (Kadınlar) 7.4, İskoçya (Kadınlar) 7.5, Chicago Red Stars (Kadınlar) 6.3, İsviçre (Kadınlar) 9.1, İsviçre (Kadınlar) 6.9ort. 7.2214.04.26 · İsrail (Kadınlar) 6 - 0 Lüksemburg (Kadınlar) · 6.918.04.26 · Lüksemburg (Kadınlar) 1 - 3 İsrail (Kadınlar) · 6.930.04.26 · Chicago Red Stars (Kadınlar) 0 - 2 NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) · 6.805.06.26 · İskoçya (Kadınlar) 6 - 0 İsrail (Kadınlar) · 7.409.06.26 · İsrail (Kadınlar) 1 - 5 İskoçya (Kadınlar) · 7.526.09.26 · NJ/NY Gotham FC (Kadınlar) 3 - 1 Chicago Red Stars (Kadınlar) · 6.309.10.26 · İsrail (Kadınlar) 3 - 7 İsviçre (Kadınlar) · 9.113.10.26 · İsviçre (Kadınlar) 2 - 0 İsrail (Kadınlar) · 6.96.99.1

90 dakika başına profil13 maç · 578 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.35, Kilit pas 1.03, Çalım 1.69, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 3.03, Aldırdığı faul 1.91Şut: 1.35Kilit pas: 1.03Çalım: 1.69Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 3.03Aldırdığı faul: 1.91Şut1.35Kilit pas1.03Çalım1.69Pas isabeti80%Kazanılan ikili49%Top kazanma3.03Aldırdığı faul1.91
90 dakika başına profil
Şut1.35
Kilit pas1.03
Çalım1.69
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma3.03
Aldırdığı faul1.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2026: Gol 0, Asist 0; 2027: Gol 3, Asist 02027 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 4422.03.26 · Sonradan: 1'14.04.26 · İlk 11: 70'18.04.26 · İlk 11: 77'25.04.26 · Sonradan: 11'30.04.26 · Sonradan: 28'16.05.26 · Sonradan: 1'05.06.26 · İlk 11: 90'09.06.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · Sonradan: 1'26.09.26 · İlk 11: 15'09.10.26 · İlk 11: 90'13.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · Sonradan: 14'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 578 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.35
  • Başarılı çalım10 / 21

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.03
  • Pas isabeti80%131 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele35 / 71
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027Deutscher Eishockey-Pokalİsrail (Kadınlar)63018000
2026NWSL - KadınlarNJ/NY Gotham FC (Kadınlar)7007100
Toplam133025100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım