T. Elimbi
- Forma numarası
- 20
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premiere Ligue - Kadınlar
6Maç6 kez ilk 11
495Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.17
Gol + asist4
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.44
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5G11.03.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 2 - 1 Marsilya (Kadınlar) · Puan 7.57.9G22.03.26 · Montpellier (Kadınlar) 2 - 3 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.97.3G28.03.26 · Nantes (Kadınlar) 1 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.37.5G25.04.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 0 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.57.6G05.09.26 · RC Lens (Kadınlar) 0 - 2 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.67.3G11.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 2 - 0 Strasbourg Alsace (Kadınlar) · Puan 7.36.7G18.09.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 1 - 0 Nantes (Kadınlar) · Puan 6.77.8G04.10.26 · FC Fleury 91 (Kadınlar) 1 - 3 Paris Saint-Germain (Kadınlar) · Puan 7.86.0M17.10.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 0 - 4 Olympique Lyonnais (Kadınlar) · Puan 6.06.1G23.10.26 · Paris Saint-Germain (Kadınlar) 1 - 0 Montpellier (Kadınlar) · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.222 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.60 |
| Çalım | 1.07 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 2.78 |
| Aldırdığı faul | 1.58 |
Son maçları
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)1Montpellier (Kadınlar)090' İlk 116.1
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)0Olympique Lyonnais (Kadınlar)490' İlk 116.0
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)1Paris Saint-Germain (Kadınlar)3AAsist 190' İlk 117.8
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)1Nantes (Kadınlar)045' İlk 116.7
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)2Strasbourg Alsace (Kadınlar)090' İlk 117.3
- Premiere Ligue - KadınlarRC Lens (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)290' İlk 117.6
- Premiere Ligue - KadınlarFC Fleury 91 (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)2AAsist 190' İlk 117.5
- Premiere Ligue - KadınlarNantes (Kadınlar)1Paris Saint-Germain (Kadınlar)290' İlk 117.3
- Premiere Ligue - KadınlarMontpellier (Kadınlar)2Paris Saint-Germain (Kadınlar)3AAsist 190' İlk 117.9
- Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar)2Marsilya (Kadınlar)1Gol 1Sarı kart 145' Sonradan7.5
- Premiere Ligue - KadınlarParis FC (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)388' İlk 116.4
- Premiere Ligue - KadınlarLe Havre (Kadınlar)0Paris Saint-Germain (Kadınlar)490' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.222 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (5)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım10 / 27
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.60
- Pas isabeti74%501 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 14
- Kazanılan ikili mücadele49 / 106
- Aldırdığı faul2190 dk’da 1.58
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar) | 6 | 0 | 1 | 495 | 0 | 0 |
| 2025 | Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar) | 8 | 1 | 2 | 611 | 1 | 0 |
| UEFA Champions League WomenParis Saint-Germain (Kadınlar) | 5 | 0 | 0 | 238 | 0 | 0 | |
| 2024 | Premiere Ligue - KadınlarParis Saint-Germain (Kadınlar) | 19 | 1 | 1 | 1.586 | 1 | 0 |
| Toplam | 38 | 2 | 4 | 2.930 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Paris Saint-Germain (Kadınlar)Şu an#20
