ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Szabolcs Schön

Uyruk
Hungary
Yaş
26
Forma numarası
7
Doğum yeri
Budapest
Tam adı
Szabolcs Gergő Schön
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026UEFA Konferans Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi

5Maç4 kez ilk 11
340Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.47
Gol + asist5
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.61

Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.0G10.04.26 · Puskas Academy 1 - 4 Gyor ETO FC · Puan 8.07.1G19.04.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Ferencvárosi TC · Puan 7.16.9B26.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · Puan 6.99.4G02.05.26 · Gyor ETO FC 4 - 0 Diósgyöri VTK · Puan 9.48.3G16.05.26 · Varda Se 0 - 1 Gyor ETO FC · Puan 8.37.3B14.07.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Vikingur Reykjavik · Puan 7.37.4G21.07.26 · FC Atert Bissen 2 - 6 Gyor ETO FC · Puan 7.46.4B30.07.26 · Gyor ETO FC 1 - 1 FC Atert Bissen · Puan 6.46.4M06.08.26 · Riga FC 1 - 0 Gyor ETO FC · Puan 6.4–B13.08.26 · Gyor ETO FC 1 - 1 Riga FC

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Paksi SE 8.6, Zalaegerszeg TE 5.9, MTK Budapest FC 6.9, Puskas Academy 8.0, Ferencvárosi TC 7.1, Debreceni VSC 6.9, Diósgyöri VTK 9.4, Varda Se 8.3, Vikingur Reykjavik 7.3, FC Atert Bissen 7.4, FC Atert Bissen 6.4, Riga FC 6.4ort. 7.3822.02.26 · Paksi SE 3 - 4 Gyor ETO FC · 8.607.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 1 Gyor ETO FC · 5.913.03.26 · Gyor ETO FC 0 - 0 MTK Budapest FC · 6.910.04.26 · Puskas Academy 1 - 4 Gyor ETO FC · 8.019.04.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Ferencvárosi TC · 7.126.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · 6.902.05.26 · Gyor ETO FC 4 - 0 Diósgyöri VTK · 9.416.05.26 · Varda Se 0 - 1 Gyor ETO FC · 8.314.07.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Vikingur Reykjavik · 7.321.07.26 · FC Atert Bissen 2 - 6 Gyor ETO FC · 7.430.07.26 · Gyor ETO FC 1 - 1 FC Atert Bissen · 6.406.08.26 · Riga FC 1 - 0 Gyor ETO FC · 6.46.49.4

90 dakika başına profil18 maç · 1.265 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.84, Kilit pas 1.99, Çalım 3.14, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.79, Aldırdığı faul 1.81Şut: 1.84Kilit pas: 1.99Çalım: 3.14Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.79Aldırdığı faul: 1.81Şut1.84Kilit pas1.99Çalım3.14Pas isabeti83%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.79Aldırdığı faul1.81
90 dakika başına profil
Şut1.84
Kilit pas1.99
Çalım3.14
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.79
Aldırdığı faul1.81
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • UEFA Konferans LigiGyor ETO FC1Riga FC110' Sonradan
  • UEFA Konferans LigiRiga FC1Gyor ETO FC089' İlk 116.4
  • UEFA Konferans LigiGyor ETO FC1FC Atert Bissen161' İlk 116.4
  • UEFA Konferans LigiFC Atert Bissen2Gyor ETO FC690' İlk 117.4
  • UEFA Şampiyonlar LigiGyor ETO FC2Vikingur Reykjavik2Sarı kart 190' İlk 117.3
  • NB IVarda Se0Gyor ETO FC1Asist 188' İlk 118.3
  • NB IGyor ETO FC4Diósgyöri VTK02Gol 2Asist 182' İlk 119.4
  • NB IDebreceni VSC1Gyor ETO FC1Asist 163' İlk 116.9
  • NB IGyor ETO FC1Ferencvárosi TC075' İlk 117.1
  • NB IPuskas Academy1Gyor ETO FC487' İlk 118.0
  • NB IGyor ETO FC0MTK Budapest FC083' İlk 116.9
  • NB IZalaegerszeg TE2Gyor ETO FC185' İlk 115.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 0, Asist 1; 2023: Gol 0, Asist 2; 2024: Gol 1, Asist 5; 2025: Gol 5, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02020 · Asist: 12023 · Asist: 22024 · Gol: 12024 · Asist: 52025 · Gol: 52025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7226.04.25 · İlk 11: 78'03.05.25 · İlk 11: 90'20.12.25 · İlk 11: 90'25.01.26 · İlk 11: 57'31.01.26 · Sonradan: 33'07.02.26 · Sonradan: 23'15.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 69'07.03.26 · İlk 11: 85'13.03.26 · İlk 11: 83'10.04.26 · İlk 11: 87'19.04.26 · İlk 11: 75'26.04.26 · İlk 11: 63'02.05.26 · İlk 11: 82'16.05.26 · İlk 11: 88'14.07.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · İlk 11: 90'30.07.26 · İlk 11: 61'06.08.26 · İlk 11: 89'13.08.26 · Sonradan: 10'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.265 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)19 (12)90 dk’da 1.84
  • Başarılı çalım31 / 58

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.99
  • Pas isabeti83%465 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme34 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele97 / 182
  • Aldırdığı faul2290 dk’da 1.81

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026UEFA Konferans LigiGyor ETO FC40025000
UEFA Şampiyonlar LigiGyor ETO FC1009010
2025NB IGyor ETO FC275392560
2024EFL TrophyBolton Wanderers30113320
Lig 1Bolton Wanderers39142.74380
NB IVideoton FC Fehervar1009010
UEFA Konferans LigiVideoton FC Fehervar20018000
UEFA Uluslar LigiHungary100800
2023NB IVideoton FC Fehervar18021.57130
2020Euro ChampionshipHungary2003100
World Cup - Qualification EuropeHungary50130310
Toplam1036116.324220

Kulüpler

Hakkında

Szabolcs Schön, Videoton FC Fehervar formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 27 Eyl 2000, Budapest (26 yaşında). Uyruğu: Hungary. 2026 sezonunda 5 maçta 340 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım