ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sung-yun Kwon

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

13Maç11 kez ilk 11
937Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.15
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7B09.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · Puan 6.75.6M16.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · Puan 5.65.9M11.07.26 · Gwangju FC 0 - 3 Pohang Steelers · Puan 5.96.3B06.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.37.0M09.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 7.06.5B13.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · Puan 6.55.7G11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · Puan 5.75.0M18.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · Puan 5.07.2G24.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · Puan 7.25.6B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 5.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jeonbuk Motors 5.4, FC Anyang 6.5, Gangwon FC 6.7, Incheon United FC 5.6, Pohang Steelers 5.9, Gimcheon Sangmu FC 6.3, Jeju United FC 7.0, FC Anyang 6.5, Ulsan Hyundai FC 5.7, Daejeon Citizen FC 5.0, Bucheon FC 1995 7.2, Gimcheon Sangmu FC 5.6ort. 6.1214.03.26 · Gwangju FC 0 - 0 Jeonbuk Motors · 5.426.04.26 · Gwangju FC 2 - 5 FC Anyang · 6.509.05.26 · Gwangju FC 0 - 0 Gangwon FC · 6.716.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC · 5.611.07.26 · Gwangju FC 0 - 3 Pohang Steelers · 5.906.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gwangju FC · 6.309.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · 7.013.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · 6.511.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · 5.718.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · 5.024.10.26 · Bucheon FC 1995 0 - 3 Gwangju FC · 7.231.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 5.65.67.2

90 dakika başına profil13 maç · 937 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.43, Kilit pas 0.67, Çalım 0.59, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 1.74, Aldırdığı faul 1.28Şut: 0.43Kilit pas: 0.67Çalım: 0.59Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 1.74Aldırdığı faul: 1.28Şut0.43Kilit pas0.67Çalım0.59Pas isabeti81%Kazanılan ikili48%Top kazanma1.74Aldırdığı faul1.28
90 dakika başına profil
Şut0.43
Kilit pas0.67
Çalım0.59
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma1.74
Aldırdığı faul1.28
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 7214.03.26 · İlk 11: 45'11.04.26 · Sonradan: 14'26.04.26 · Sonradan: 45'09.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'11.07.26 · İlk 11: 55'06.09.26 · İlk 11: 74'09.09.26 · İlk 11: 88'13.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 76'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 937 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.43
  • Başarılı çalım5 / 9

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.67
  • Pas isabeti81%243 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 71
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.28

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Gwangju FC130093730
Toplam130093730

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım