ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Stijn Bultman

Forma numarası
18
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

2Maç0 kez ilk 11
34Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist1
Maç başına dakika38
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9G06.02.26 · De Graafschap 4 - 0 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.9–B27.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap6.0G14.03.26 · De Graafschap 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.06.0M22.03.26 · De Graafschap 1 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.05.7B03.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 5.77.4G06.04.26 · De Graafschap 5 - 0 Jong AZ Alkmaar · Puan 7.45.8B11.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · Puan 5.87.2M24.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · Puan 7.2–G04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap6.2B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 6.3, Waalwijk 6.4, FC Den Bosch 6.8, Helmond Sport 6.5, Jong Ajax Amsterdam 6.9, FC Dordrecht 6.0, ADO Den Haag 6.0, FC Eindhoven 5.7, Jong AZ Alkmaar 7.4, VVV-Venlo 5.8, Emmen 7.2, Helmond Sport 6.2ort. 6.4318.01.26 · Almere City FC 2 - 0 De Graafschap · 6.323.01.26 · De Graafschap 2 - 4 Waalwijk · 6.426.01.26 · De Graafschap 1 - 1 FC Den Bosch · 6.831.01.26 · Helmond Sport 0 - 0 De Graafschap · 6.506.02.26 · De Graafschap 4 - 0 Jong Ajax Amsterdam · 6.914.03.26 · De Graafschap 2 - 1 FC Dordrecht · 6.022.03.26 · De Graafschap 1 - 2 ADO Den Haag · 6.003.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 5.706.04.26 · De Graafschap 5 - 0 Jong AZ Alkmaar · 7.411.04.26 · VVV-Venlo 3 - 3 De Graafschap · 5.824.04.26 · Emmen 1 - 0 De Graafschap · 7.202.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 6.26.27.4

90 dakika başına profil22 maç · 1.357 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.86, Çalım 1.14, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 3.17Şut: 1.86Çalım: 1.14Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 3.17Şut1.86Çalım1.14Pas isabeti88%Kazanılan ikili51%Top kazanma3.17
90 dakika başına profil
Şut1.86
Çalım1.14
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma3.17
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo2Sarı kart 124' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap010' Sonradan
  • Eerste DivisieEmmen1De Graafschap090' İlk 117.2
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3De Graafschap328' Sonradan5.8
  • Eerste DivisieDe Graafschap5Jong AZ Alkmaar0Gol 1Sarı kart 145' Sonradan7.4
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap236' Sonradan5.7
  • Eerste DivisieDe Graafschap1ADO Den Haag216' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieDe Graafschap2FC Dordrecht122' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap314' Sonradan
  • Eerste DivisieDe Graafschap4Jong Ajax Amsterdam090' İlk 116.9
  • Eerste DivisieHelmond Sport0De Graafschap0Sarı kart 145' İlk 116.5
  • Eerste DivisieDe Graafschap1FC Den Bosch190' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5925.11.25 · İlk 11: 81'30.11.25 · İlk 11: 90'04.12.25 · İlk 11: 90'08.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 90'20.12.25 · İlk 11: 59'18.01.26 · İlk 11: 90'23.01.26 · İlk 11: 77'26.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 45'06.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · Sonradan: 14'14.03.26 · Sonradan: 22'22.03.26 · Sonradan: 16'03.04.26 · Sonradan: 36'06.04.26 · Sonradan: 45'11.04.26 · Sonradan: 28'24.04.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · Sonradan: 10'02.10.26 · Sonradan: 24'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.357 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.86
  • Başarılı çalım4 / 5

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti88%911 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele56 / 109
  • Aldırdığı faul1

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHeracles Almelo2003410
2025Eerste DivisieDe Graafschap28111.89730
KNVB BekerDe Graafschap1004500
Toplam31111.97640

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım