ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Simba SCDefans

Shomari Kapombe

Forma numarası
12
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025CAF Champions League

5Maç5 kez ilk 11
400Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist3
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.31

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

9.2G09.04.25 · Simba SC 2 - 0 Al Masry · Puan 9.27.7G20.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · Puan 7.77.0B27.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · Puan 7.05.9M17.05.25 · RS Berkane 2 - 0 Simba SC · Puan 5.95.8B25.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · Puan 5.86.4M23.11.25 · Simba SC 0 - 1 Petro Atletico de Luanda · Puan 6.46.2M30.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · Puan 6.26.0M24.01.26 · Esperance Tunis 1 - 0 Simba SC · Puan 6.07.0B01.02.26 · Simba SC 2 - 2 Esperance Tunis · Puan 7.04.5B07.02.26 · Petro Atletico de Luanda 1 - 1 Simba SC · Puan 4.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CS Constantine 8.2, Al Masry 7.4, Al Masry 9.2, Stellenbosch FC 7.7, Stellenbosch FC 7.0, RS Berkane 5.9, RS Berkane 5.8, Petro Atletico de Luanda 6.4, Stade Malien 6.2, Esperance Tunis 6.0, Esperance Tunis 7.0, Petro Atletico de Luanda 4.5ort. 6.7719.01.25 · Simba SC 2 - 0 CS Constantine · 8.202.04.25 · Al Masry 2 - 0 Simba SC · 7.409.04.25 · Simba SC 2 - 0 Al Masry · 9.220.04.25 · Simba SC 1 - 0 Stellenbosch FC · 7.727.04.25 · Stellenbosch FC 0 - 0 Simba SC · 7.017.05.25 · RS Berkane 2 - 0 Simba SC · 5.925.05.25 · Simba SC 1 - 1 RS Berkane · 5.823.11.25 · Simba SC 0 - 1 Petro Atletico de Luanda · 6.430.11.25 · Stade Malien 2 - 1 Simba SC · 6.224.01.26 · Esperance Tunis 1 - 0 Simba SC · 6.001.02.26 · Simba SC 2 - 2 Esperance Tunis · 7.007.02.26 · Petro Atletico de Luanda 1 - 1 Simba SC · 4.54.59.2

Son maçları

  • CAF Champions LeaguePetro Atletico de Luanda1Simba SC12Sarı kart 2Kırmızı kart 140' İlk 114.5
  • CAF Champions LeagueSimba SC2Esperance Tunis2Gol 190' İlk 117.0
  • CAF Champions LeagueEsperance Tunis1Simba SC090' İlk 116.0
  • CAF Champions LeagueStade Malien2Simba SC190' İlk 116.2
  • CAF Champions LeagueSimba SC0Petro Atletico de Luanda190' İlk 116.4
  • CAF Confederation CupSimba SC1RS Berkane1Sarı kart 190' İlk 115.8
  • CAF Confederation CupRS Berkane2Simba SC090' İlk 115.9
  • CAF Confederation CupStellenbosch FC0Simba SC090' İlk 117.0
  • CAF Confederation CupSimba SC1Stellenbosch FC090' İlk 117.7
  • CAF Confederation CupSimba SC2Al Masry0Gol 1Asist 1101' İlk 119.2
  • CAF Confederation CupAl Masry2Simba SC090' İlk 117.4
  • CAF Confederation CupSimba SC2CS Constantine090' İlk 118.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 8827.11.24 · İlk 11: 90'08.12.24 · İlk 11: 90'15.12.24 · İlk 11: 90'05.01.25 · İlk 11: 90'12.01.25 · İlk 11: 90'19.01.25 · İlk 11: 90'02.04.25 · İlk 11: 90'09.04.25 · İlk 11: 101'20.04.25 · İlk 11: 90'27.04.25 · İlk 11: 90'17.05.25 · İlk 11: 90'25.05.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 40'

Ayrıntılı istatistikler5 maç · 400 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti77%137 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele16 / 27
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025CAF Champions LeagueSimba SC51040021
2024CAF Confederation CupSimba SC12111.09110
Toplam17211.49131

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım