Nagoya Grampus EightOrta saha
Sho Inagaki
- Uyruk
- Japan
- Yaş
- 34
- Forma numarası
- 15
- Doğum yeri
- Tokyo
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.78
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M02.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 6.87.1M06.09.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 3 Machida Zelvia · Puan 7.17.8M12.09.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.87.2M19.09.26 · Tokyo 1 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.27.5G11.10.26 · Kawasaki Frontale 1 - 2 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.57.0G17.10.26 · Kashiwa Reysol 1 - 3 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.0–B21.10.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 1 Cerezo Osaka6.0B25.10.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 1 Yokohama F. Marinos · Puan 6.05.8M31.10.26 · Vissel Kobe 3 - 1 Nagoya Grampus Eight · Puan 5.85.8M07.11.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 2 Kyoto Sanga FC · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.529 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.74 |
| Kilit pas | 1.75 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 64% |
| Top kazanma | 4.43 |
| Aldırdığı faul | 1.85 |
Son maçları
- J1 LigiNagoya Grampus Eight0Kyoto Sanga FC290' İlk 115.8
- J1 LigiVissel Kobe3Nagoya Grampus Eight190' İlk 115.8
- J1 LigiNagoya Grampus Eight1Yokohama F. Marinos190' İlk 116.0
- J1 LigiNagoya Grampus Eight1Cerezo Osaka190' İlk 11
- J1 LigiKashiwa Reysol1Nagoya Grampus Eight390' İlk 117.0
- J1 LigiKawasaki Frontale1Nagoya Grampus Eight290' İlk 117.5
- J1 LigiTokyo1Nagoya Grampus Eight090' İlk 117.2
- J1 LigiV-Varen Nagasaki2Nagoya Grampus Eight090' İlk 117.8
- J1 LigiNagoya Grampus Eight1Machida Zelvia390' İlk 117.1
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Nagoya Grampus Eight0Sarı kart 190' İlk 116.8
- J1 LigiNagoya Grampus Eight2Fagiano Okayama FC1Gol 190' İlk 117.4
- J1 LigiNagoya Grampus Eight3Gamba Osaka190' İlk 117.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.529 dk
Hücum
- Şut (isabetli)26 (10)90 dk’da 1.74
- Başarılı çalım4 / 8
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.75
- Pas isabeti87%1.501 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme59 · 56
- Kazanılan ikili mücadele129 / 203
- Aldırdığı faul3990 dk’da 1.85
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiNagoya Grampus Eight | 10 | 1 | 0 | 900 | 2 | 0 |
| 2026 | J1 LigiNagoya Grampus Eight | 15 | 2 | 0 | 1.359 | 1 | 0 |
| 2025 | J1 LigiNagoya Grampus Eight | 38 | 11 | 5 | 3.420 | 3 | 0 |
| Toplam | 63 | 14 | 5 | 5.679 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Nagoya Grampus EightŞu an#15
Hakkında
Sho Inagaki, Nagoya Grampus Eight formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 25 Ara 1991, Tokyo (34 yaşında). Uyruğu: Japan. 2027 sezonunda 10 maçta 900 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
