FC DordrechtOrta saha
Senne Vugts
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Sezon 2026Eerste Divisie
10Maç10 kez ilk 11
786Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.91
Gol + asist1
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G07.08.26 · FC Dordrecht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 7.16.5B14.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.58.2M21.08.26 · FC Dordrecht 0 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 8.26.8M28.08.26 · FC Volendam 6 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.86.9M05.09.26 · FC Dordrecht 3 - 6 Jong AZ Alkmaar · Puan 6.96.7M11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.7–M18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht6.8G25.09.26 · FC Dordrecht 3 - 2 Almere City FC · Puan 6.86.7B03.10.26 · FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.76.5M09.10.26 · FC Dordrecht 0 - 3 Emmen · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 1.007 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.44 |
| Kilit pas | 1.63 |
| Çalım | 1.59 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.53 |
| Aldırdığı faul | 1.99 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Dordrecht0Emmen390' İlk 116.5
- Eerste DivisieFC Den Bosch1FC Dordrecht1Gol 1Sarı kart 162' İlk 116.7
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Almere City FC290' İlk 116.8
- Eerste DivisieTOP Oss3FC Dordrecht04' İlk 11
- Eerste DivisieFC Eindhoven2FC Dordrecht190' İlk 116.7
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Jong AZ Alkmaar690' İlk 116.9
- Eerste DivisieFC Volendam6FC Dordrecht190' İlk 116.8
- Eerste DivisieFC Dordrecht0Roda JC Kerkrade190' İlk 118.2
- Eerste DivisieWaalwijk2FC Dordrecht290' İlk 116.5
- Eerste DivisieFC Dordrecht2Jong Ajax Amsterdam190' İlk 117.1
- Eerste DivisieVVV-Venlo3FC Dordrecht174' İlk 117.2
- Eerste DivisieFC Dordrecht3FC Eindhoven416' Sonradan6.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.007 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.44
- Başarılı çalım8 / 16
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.63
- Pas isabeti85%367 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 16
- Kazanılan ikili mücadele52 / 95
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.99
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 10 | 1 | 0 | 786 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 10 | 0 | 0 | 470 | 2 | 0 |
| KNVB BekerFC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 60 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 2 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Toplam | 23 | 1 | 0 | 1.327 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- FC DordrechtŞu an#18