ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Lommel SKDefans

Sam De Grand

Forma numarası
79
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · Pro Ligi

5Maç4 kez ilk 11
339Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.76
Gol + asist2
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.23

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.0G27.04.26 · RFC Liege 1 - 2 Lommel SK · Puan 8.07.5G02.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · Puan 7.56.7G09.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · Puan 6.77.8G17.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · Puan 7.86.4B23.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · Puan 6.45.8M10.08.26 · Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Eindhoven · Puan 5.87.0G17.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · Puan 7.05.9M28.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · Puan 5.96.3M04.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · Puan 6.36.2M12.09.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 0 Lommel SK · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Daring Brussels 8.3, RFC Liege 8.4, RFC Liege 8.0, K Beerschot VA 7.5, K Beerschot VA 6.7, FCV Dender EH 7.8, FCV Dender EH 6.4, FC Eindhoven 5.8, De Graafschap 7.0, MVV Maastricht 5.9, Club Brugge 6.3, Royale Union Saint-Gilloise 6.2ort. 7.0304.04.26 · Lommel SK 3 - 2 Daring Brussels · 8.323.04.26 · Lommel SK 3 - 0 RFC Liege · 8.427.04.26 · RFC Liege 1 - 2 Lommel SK · 8.002.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · 7.509.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · 6.717.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · 7.823.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · 6.410.08.26 · Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Eindhoven · 5.817.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · 7.028.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 5.904.09.26 · Lommel SK 0 - 1 Club Brugge · 6.312.09.26 · Royale Union Saint-Gilloise 5 - 0 Lommel SK · 6.26.28.4

90 dakika başına profil26 maç · 2.205 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.11, Kilit pas 2.18, Çalım 1.55, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.04, Aldırdığı faul 1.04Şut: 1.11Kilit pas: 2.18Çalım: 1.55Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.04Aldırdığı faul: 1.04Şut1.11Kilit pas2.18Çalım1.55Pas isabeti83%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.04Aldırdığı faul1.04
90 dakika başına profil
Şut1.11
Kilit pas2.18
Çalım1.55
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.04
Aldırdığı faul1.04
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise5Lommel SK090' İlk 116.2
  • Pro LigiLommel SK0Club Brugge126' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht263' İlk 115.9
  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong AZ Alkmaar575' İlk 117.0
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar0FC Eindhoven185' İlk 115.8
  • Pro LigiFCV Dender EH0Lommel SK090' İlk 116.4
  • Pro LigiLommel SK3FCV Dender EH290' İlk 117.8
  • Pro LigiK Beerschot VA1Lommel SK390' İlk 116.7
  • Pro LigiLommel SK3K Beerschot VA1Gol 190' İlk 117.5
  • Pro LigiRFC Liege1Lommel SK2Asist 190' İlk 118.0
  • Pro LigiLommel SK3RFC Liege0Gol 190' İlk 118.4
  • Challenger Pro LigiLommel SK3Daring Brussels2Asist 190' İlk 118.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 3, Asist 9; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 22025 · Gol: 32025 · Asist: 9

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8427.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 87'21.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'11.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'23.05.26 · İlk 11: 90'10.08.26 · İlk 11: 85'17.08.26 · İlk 11: 75'28.08.26 · İlk 11: 63'04.09.26 · Sonradan: 26'12.09.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.205 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (9)90 dk’da 1.11
  • Başarılı çalım18 / 32

Pas

  • Kilit pas4990 dk’da 2.18
  • Pas isabeti83%1.357 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme42 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele86 / 160
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.04

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong AZ Alkmaar30022300
Pro LigiLommel SK20011600
2025Challenger Pro LigiLommel SK21181.86651
Pro LigiLommel SK62154000
2024Challenger Pro LigiLommel SK13121.08801
Toplam454113.83352

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım