ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

S. Vasiliadis

Forma numarası
19
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20263. Liga · DFB Pokal

3Maç3 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.70
Gol + asist3
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.59

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B21.02.26 · SSV Ulm 1846 1 - 1 1.FC Saarbrucken7.5B01.03.26 · FC Schweinfurt 05 2 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 7.55.9M21.03.26 · SC Verl 3 - 0 1.FC Saarbrucken · Puan 5.97.2G05.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · Puan 7.2–B08.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Alemannia Aachen6.8B18.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 München · Puan 6.87.6G26.04.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 7.66.3B22.08.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Hertha · Puan 6.36.2B10.10.26 · Fort. Köln 0 - 0 1.FC Saarbrucken · Puan 6.26.1M13.10.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 4 MSV Duisburg · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Energie Cottbus 6.6, Viktoria Koln 6.3, VfL Osnabrück 5.9, VfB Stuttgart II 6.4, FC Schweinfurt 05 7.5, SC Verl 5.9, FC Ingolstadt 04 7.2, TSV 1860 München 6.8, Rot Weiss Essen 7.6, Hertha 6.3, Fort. Köln 6.2, MSV Duisburg 6.1ort. 6.5717.01.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Energie Cottbus · 6.623.01.26 · Viktoria Koln 2 - 0 1.FC Saarbrucken · 6.331.01.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 1 VfL Osnabrück · 5.914.02.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 0 VfB Stuttgart II · 6.401.03.26 · FC Schweinfurt 05 2 - 2 1.FC Saarbrucken · 7.521.03.26 · SC Verl 3 - 0 1.FC Saarbrucken · 5.905.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · 7.218.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 München · 6.826.04.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 1.FC Saarbrucken · 7.622.08.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Hertha · 6.310.10.26 · Fort. Köln 0 - 0 1.FC Saarbrucken · 6.213.10.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 4 MSV Duisburg · 6.16.17.6

90 dakika başına profil15 maç · 630 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.57, Çalım 1.14, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 1.71, Aldırdığı faul 0.71Kilit pas: 1.57Çalım: 1.14Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 1.71Aldırdığı faul: 0.71Kilit pas1.57Çalım1.14Pas isabeti73%Kazanılan ikili44%Top kazanma1.71Aldırdığı faul0.71
90 dakika başına profil
Kilit pas1.57
Çalım1.14
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma1.71
Aldırdığı faul0.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 3. Liga1.FC Saarbrucken2MSV Duisburg445' İlk 116.1
  • 3. LigaFort. Köln01.FC Saarbrucken076' İlk 116.2
  • DFB Pokal1.FC Saarbrucken1Hertha1Sarı kart 159' İlk 116.3
  • 3. LigaRot Weiss Essen11.FC Saarbrucken2Asist 171' İlk 117.6
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken0TSV 1860 München068' İlk 116.8
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1Alemannia Aachen1Sarı kart 18' Sonradan
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 040Gol 158' İlk 117.2
  • 3. LigaSC Verl31.FC Saarbrucken024' Sonradan5.9
  • 3. LigaFC Schweinfurt 0521.FC Saarbrucken2Gol 144' Sonradan7.5
  • 3. LigaSSV Ulm 184611.FC Saarbrucken17' Sonradan
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken2VfB Stuttgart II025' Sonradan6.4
  • 3. LigaErzgebirge Aue01.FC Saarbrucken05' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 42024 · Asist: 22025 · Gol: 22025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4528.02.25 · İlk 11: 82'05.04.25 · İlk 11: 77'26.04.25 · İlk 11: 27'23.05.25 · Sonradan: 25'27.05.25 · İlk 11: 64'17.01.26 · Sonradan: 24'23.01.26 · Sonradan: 58'31.01.26 · İlk 11: 58'07.02.26 · Sonradan: 5'14.02.26 · Sonradan: 25'21.02.26 · Sonradan: 7'01.03.26 · Sonradan: 44'21.03.26 · Sonradan: 24'05.04.26 · İlk 11: 58'08.04.26 · Sonradan: 8'18.04.26 · İlk 11: 68'26.04.26 · İlk 11: 71'22.08.26 · İlk 11: 59'10.10.26 · İlk 11: 76'13.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 630 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (5)
  • Başarılı çalım8 / 10

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.57
  • Pas isabeti73%233 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele39 / 89
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20263. Liga1.FC Saarbrucken20012100
DFB Pokal1.FC Saarbrucken1005910
20253. Liga1.FC Saarbrucken122145010
20242.Bundesliga1.FC Saarbrucken2008910
3. Liga1.FC Saarbrucken134289330
DFB Pokal1.FC Saarbrucken1007100
Toplam31631.68360

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım