Sanfrecce HiroshimaDefans
Sho Sasaki
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
8Maç8 kez ilk 11
675Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.46
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G30.05.26 · Sanfrecce Hiroshima 2 - 1 Kawasaki Frontale · Puan 7.07.8G06.06.26 · Kawasaki Frontale 0 - 1 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.88.1G08.08.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 JEF United Ichihara Chiba · Puan 8.17.9G15.08.26 · Urawa Reds 1 - 4 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.96.3B22.08.26 · Sanfrecce Hiroshima 1 - 1 Kawasaki Frontale · Puan 6.37.1B29.08.26 · Gamba Osaka 0 - 0 Sanfrecce Hiroshima · Puan 7.17.2G02.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Nagoya Grampus Eight · Puan 7.28.3M06.09.26 · Fagiano Okayama FC 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 8.36.5G12.09.26 · Sanfrecce Hiroshima 6 - 1 Cerezo Osaka · Puan 6.58.4G19.09.26 · Avispa Fukuoka 0 - 1 Sanfrecce Hiroshima · Puan 8.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.211 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.39 |
| Kilit pas | 1.54 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 3.84 |
| Aldırdığı faul | 2.03 |
Son maçları
- J1 LigiAvispa Fukuoka0Sanfrecce Hiroshima190' İlk 118.4
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima6Cerezo Osaka145' İlk 116.5
- J1 LigiFagiano Okayama FC3Sanfrecce Hiroshima290' İlk 118.3
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3Nagoya Grampus Eight090' İlk 117.2
- J1 LigiGamba Osaka0Sanfrecce Hiroshima090' İlk 117.1
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima1Kawasaki Frontale190' İlk 116.3
- J1 LigiUrawa Reds1Sanfrecce Hiroshima490' İlk 117.9
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima3JEF United Ichihara Chiba090' İlk 118.1
- J1 LigiKawasaki Frontale0Sanfrecce Hiroshima190' İlk 117.8
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima2Kawasaki Frontale190' İlk 117.0
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima4Nagoya Grampus Eight290' İlk 116.5
- J1 LigiKyoto Sanga FC0Sanfrecce Hiroshima490' İlk 118.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.211 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (9)90 dk’da 1.39
- Başarılı çalım1 / 3
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.54
- Pas isabeti87%1.517 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme44 · 31
- Kazanılan ikili mücadele133 / 199
- Aldırdığı faul3190 dk’da 2.03
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 8 | 0 | 0 | 675 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 16 | 0 | 0 | 1.266 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LigiSanfrecce Hiroshima | 37 | 1 | 0 | 3.234 | 3 | 1 |
| 2024 | AFC KupasıSanfrecce Hiroshima | 6 | 1 | 0 | 449 | 0 | 0 |
| Toplam | 67 | 2 | 0 | 5.624 | 3 | 1 | |
Kulüpler
- Sanfrecce HiroshimaŞu an#19
