Celta de VigoOrta saha
Sergio Carreira
- Forma numarası
- 5
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga · UEFA Avrupa Ligi
13Maç7 kez ilk 11
796Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist1
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 85 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5B13.09.26 · Celta de Vigo 1 - 1 Malaga CF · Puan 6.56.4M16.09.26 · Omonia Nicosia 1 - 0 Celta de Vigo · Puan 6.46.8G19.09.26 · Celta de Vigo 5 - 0 Racing Santander · Puan 6.86.4B11.10.26 · Elche CF 0 - 0 Celta de Vigo · Puan 6.46.2M15.10.26 · Celta de Vigo 1 - 2 Juventus · Puan 6.2–G18.10.26 · Celta de Vigo 2 - 1 Deportivo Alaves6.3G22.10.26 · Celtic FC 1 - 2 Celta de Vigo · Puan 6.35.7B25.10.26 · Celta de Vigo 0 - 0 Real Betis · Puan 5.75.9M31.10.26 · Rayo Vallecano 3 - 0 Celta de Vigo · Puan 5.95.9M05.11.26 · Celta de Vigo 1 - 2 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 2.559 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.22 |
| Kilit pas | 1.45 |
| Çalım | 1.33 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.68 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- UEFA Avrupa LigiCelta de Vigo1Royale Union Saint-Gilloise2AAsist 190' İlk 115.9
- La LigaRayo Vallecano3Celta de Vigo029' Sonradan5.9
- La LigaCelta de Vigo0Real Betis0Sarı kart 122' Sonradan5.7
- UEFA Avrupa LigiCeltic FC1Celta de Vigo290' İlk 116.3
- La LigaCelta de Vigo2Deportivo Alaves190' İlk 11
- UEFA Avrupa LigiCelta de Vigo1Juventus290' İlk 116.2
- La LigaElche CF0Celta de Vigo019' Sonradan6.4
- La LigaCelta de Vigo5Racing Santander045' Sonradan6.8
- UEFA Avrupa LigiOmonia Nicosia1Celta de Vigo090' İlk 116.4
- La LigaCelta de Vigo1Malaga CF190' İlk 116.5
- La LigaGetafe1Celta de Vigo126' Sonradan6.2
- La LigaReal Sociedad0Celta de Vigo090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.559 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (7)90 dk’da 1.22
- Başarılı çalım21 / 44
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 1.45
- Pas isabeti86%1.432 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 17
- Kazanılan ikili mücadele86 / 164
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaCelta de Vigo | 11 | 0 | 0 | 616 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiCelta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | Copa del ReyCelta de Vigo | 1 | 0 | 0 | 74 | 0 | 0 |
| La LigaCelta de Vigo | 34 | 2 | 1 | 2.693 | 2 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiCelta de Vigo | 10 | 0 | 0 | 747 | 0 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyCelta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 |
| La LigaCelta de Vigo | 23 | 0 | 4 | 1.657 | 1 | 0 | |
| Toplam | 83 | 2 | 5 | 6.087 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Celta de VigoŞu an#5
