GranadaOrta saha
Rubén Alcaraz
- Forma numarası
- 4
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç13 kez ilk 11
1.060Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.97
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 78 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M06.09.26 · Eibar 3 - 0 Granada · Puan 6.87.0B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 7.06.9M20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Puan 6.96.8M26.09.26 · Granada 2 - 3 FC Andorra · Puan 6.87.5G04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Puan 7.57.5G04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Puan 7.56.8G12.10.26 · Burgos CF 0 - 1 Granada · Puan 6.8–G18.10.26 · Granada 2 - 0 Cadiz6.2G23.10.26 · Granada 2 - 1 Real Valladolid · Puan 6.27.2G01.11.26 · CD Eldense 0 - 2 Granada · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 2.790 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.87 |
| Kilit pas | 1.23 |
| Çalım | 1.41 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.94 |
| Aldırdığı faul | 1.67 |
Son maçları
- Segunda DivisionCD Eldense0Granada2Gol 190' İlk 117.2
- Segunda DivisionGranada2Real Valladolid190' İlk 116.2
- Segunda DivisionGranada2Cadiz0Sarı kart 173' İlk 11
- Segunda DivisionBurgos CF0Granada1Sarı kart 190' İlk 116.8
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada390' İlk 117.5
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada390' İlk 117.5
- Segunda DivisionGranada2FC Andorra345' İlk 116.8
- Segunda DivisionLeganes3Granada290' İlk 116.9
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 117.0
- Segunda DivisionEibar3Granada066' İlk 116.8
- Segunda DivisionEibar3Granada066' İlk 116.8
- Segunda DivisionCórdoba CF1Granada390' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 2.790 dk
Hücum
- Şut (isabetli)26 (7)90 dk’da 1.87
- Başarılı çalım8 / 13
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 1.23
- Pas isabeti86%1.473 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme63 · 37
- Kazanılan ikili mücadele162 / 294
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.67
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionGranada | 13 | 0 | 0 | 1.060 | 3 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyGranada | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionGranada | 33 | 4 | 2 | 2.352 | 11 | 0 | |
| 2024 | Segunda DivisionCadiz | 29 | 3 | 1 | 2.135 | 10 | 0 |
| Toplam | 77 | 8 | 3 | 5.727 | 24 | 0 | |
