ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CD CastellonOrta saha

Rodrigo Rêgo

Forma numarası
26
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

5Maç1 kez ilk 11
146Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.20
Gol + asist0
Maç başına dakika29
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M14.03.26 · Pacos Ferreira 1 - 0 Benfica B · Puan 6.25.8M22.04.26 · UD Oliveirense 3 - 0 Benfica B · Puan 5.8–M26.04.26 · Benfica B 1 - 2 CS Marítimo6.0B23.08.26 · CD Castellon 0 - 0 CE Sabadell FC · Puan 6.0–G31.08.26 · Celta de Vigo B 1 - 2 CD Castellon7.1G06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 7.16.2G12.09.26 · Girona 1 - 2 CD Castellon · Puan 6.25.9M11.10.26 · FC Andorra 1 - 0 CD Castellon · Puan 5.96.2G29.10.26 · UB Conquense 0 - 3 CD Castellon · Puan 6.2–B01.11.26 · Burgos CF 1 - 1 CD Castellon

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Vizela 8.6, CD Nacional Madeira 6.5, Moreirense 6.6, Lusitania FC 7.1, FC Penafiel 6.6, Pacos Ferreira 6.2, UD Oliveirense 5.8, CE Sabadell FC 6.0, Albacete Balompié 7.1, Girona 6.2, FC Andorra 5.9, UB Conquense 6.2ort. 6.5708.11.25 · Benfica B 1 - 2 FC Vizela · 8.629.11.25 · CD Nacional Madeira 1 - 2 SL Benfica · 6.514.12.25 · Moreirense 0 - 4 SL Benfica · 6.629.01.26 · Benfica B 1 - 2 Lusitania FC · 7.101.03.26 · FC Penafiel 1 - 1 Benfica B · 6.614.03.26 · Pacos Ferreira 1 - 0 Benfica B · 6.222.04.26 · UD Oliveirense 3 - 0 Benfica B · 5.823.08.26 · CD Castellon 0 - 0 CE Sabadell FC · 6.006.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · 7.112.09.26 · Girona 1 - 2 CD Castellon · 6.211.10.26 · FC Andorra 1 - 0 CD Castellon · 5.929.10.26 · UB Conquense 0 - 3 CD Castellon · 6.26.28.6

90 dakika başına profil15 maç · 597 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.48, Kilit pas 2.99, Çalım 4.32, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 3.68, Aldırdığı faul 2.62Şut: 2.48Kilit pas: 2.99Çalım: 4.32Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 3.68Aldırdığı faul: 2.62Şut2.48Kilit pas2.99Çalım4.32Pas isabeti79%Kazanılan ikili46%Top kazanma3.68Aldırdığı faul2.62
90 dakika başına profil
Şut2.48
Kilit pas2.99
Çalım4.32
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma3.68
Aldırdığı faul2.62
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 4008.11.25 · İlk 11: 90'25.11.25 · Sonradan: 1'29.11.25 · İlk 11: 58'14.12.25 · Sonradan: 45'22.12.25 · Sonradan: 9'29.01.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · Sonradan: 20'22.04.26 · İlk 11: 45'26.04.26 · Sonradan: 3'23.08.26 · Sonradan: 22'31.08.26 · Sonradan: 10'06.09.26 · Sonradan: 33'12.09.26 · İlk 11: 56'11.10.26 · Sonradan: 25'29.10.26 · İlk 11: 72'01.11.26 · Sonradan: 5'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 597 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 2.48
  • Başarılı çalım21 / 38

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 2.99
  • Pas isabeti79%230 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 110
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 2.62

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionCD Castellon50014600
2025Liga PortugalSL Benfica30011200
Liga Portugal 2Benfica B60133810
UEFA Şampiyonlar LigiSL Benfica100100
Toplam150159710

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım