PanathinaikosDefans
Rick Van Drongelen
- Forma numarası
- 55
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Süper Lig 1 · UEFA Konferans Ligi
11Maç10 kez ilk 11
993Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.02
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 89 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.4G31.08.26 · Levadeiakos 0 - 2 Panathinaikos · Puan 7.47.1G06.09.26 · Panathinaikos 3 - 1 PAOK FC · Puan 7.16.8G10.09.26 · Panathinaikos 3 - 1 AE Kifisia FC · Puan 6.87.2G13.09.26 · Panathinaikos 3 - 0 Panetolikos FC · Puan 7.27.5G20.09.26 · Kalamata FC 0 - 1 Panathinaikos · Puan 7.56.6M11.10.26 · Olympiacos Piraeus 1 - 0 Panathinaikos · Puan 6.67.6G15.10.26 · Panathinaikos 2 - 1 FK Borac Banja Luka · Puan 7.6–G18.10.26 · Panathinaikos 5 - 1 Asteras Tripolis6.5G25.10.26 · PAE Volos 0 - 1 Panathinaikos · Puan 6.56.5G01.11.26 · Panathinaikos 2 - 0 AEK Athens · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.275 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.04 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Çalım | 0.96 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.56 |
| Aldırdığı faul | 0.96 |
Son maçları
- Süper Lig 1Panathinaikos2AEK Athens090' İlk 116.5
- Süper Lig 1PAE Volos0Panathinaikos190' İlk 116.5
- Süper Lig 1Panathinaikos5Asteras Tripolis190' İlk 11
- UEFA Konferans LigiPanathinaikos2FK Borac Banja Luka190' İlk 117.6
- Süper Lig 1Olympiacos Piraeus1Panathinaikos090' İlk 116.6
- Süper Lig 1Kalamata FC0Panathinaikos190' İlk 117.5
- Süper Lig 1Panathinaikos3Panetolikos FC090' İlk 117.2
- Süper Lig 1Panathinaikos3AE Kifisia FC190' İlk 116.8
- Süper Lig 1Panathinaikos3PAOK FC190' İlk 117.1
- Süper Lig 1Levadeiakos0Panathinaikos290' İlk 117.4
- UEFA Konferans LigiFC Hradec Králové1Panathinaikos2120' İlk 117.2
- UEFA Konferans LigiCSKA 19481Panathinaikos2120' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.275 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (0)90 dk’da 1.04
- Başarılı çalım9 / 11
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.14
- Pas isabeti88%2.429 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme65 · 37
- Kazanılan ikili mücadele187 / 346
- Aldırdığı faul1690 dk’da 0.96
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper Lig 1Panathinaikos | 6 | 0 | 0 | 540 | 0 | 0 |
| UEFA Konferans LigiPanathinaikos | 5 | 0 | 0 | 453 | 0 | 0 | |
| 2025 | Süper LigSamsunspor | 32 | 2 | 1 | 2.822 | 6 | 0 |
| UEFA Konferans LigiSamsunspor | 10 | 0 | 0 | 900 | 3 | 0 | |
| 2024 | Süper LigSamsunspor | 33 | 3 | 0 | 2.863 | 11 | 1 |
| Toplam | 86 | 5 | 1 | 7.578 | 20 | 1 | |
Kulüpler
- PanathinaikosŞu an#55
- SamsunsporŞu an#4
