CA BanfieldDefans
Renzo Malanca
- Forma numarası
- 13
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Libertadores · Liga Profesional · Primera Division
15Maç12 kez ilk 11
1.170Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.01
Gol + asist1
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M01.03.26 · Deportes Limache 3 - 0 CD Huachipato · Puan 6.66.3M07.03.26 · CD Huachipato 1 - 3 Coquimbo Unido · Puan 6.36.7M17.03.26 · CD Colo Colo 2 - 0 CD Huachipato · Puan 6.75.5M31.05.26 · CD Huachipato 0 - 3 CD Universidad Catolica · Puan 5.5–B26.07.26 · CD Huachipato 3 - 3 CD Cobresal6.0M03.08.26 · Universidad de Chile 2 - 0 CD Huachipato · Puan 6.04.8M08.08.26 · CD Huachipato 1 - 4 CD Everton · Puan 4.85.8M30.08.26 · CA Banfield 2 - 3 CA River Plate BA · Puan 5.85.5M05.09.26 · CA Aldosivi 3 - 1 CA Banfield · Puan 5.56.9B19.09.26 · Gimnasia y Esgrima La Plata 2 - 2 CA Banfield · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 1.450 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.08 |
| Kilit pas | 1.03 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 3.10 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- Liga ProfesionalGimnasia y Esgrima La Plata2CA Banfield2AAsist 145' Sonradan6.9
- Liga ProfesionalCA Aldosivi3CA Banfield190' İlk 115.5
- Liga ProfesionalCA Banfield2CA River Plate BA390' İlk 115.8
- Primera DivisionCD Huachipato1CD Everton4Sarı kart 190' İlk 114.8
- Primera DivisionUniversidad de Chile2CD Huachipato090' İlk 116.0
- Primera DivisionCD Huachipato3CD Cobresal311' Sonradan
- Primera DivisionCD Huachipato0CD Universidad Catolica334' Sonradan5.5
- Primera DivisionCD Colo Colo2CD Huachipato090' İlk 116.7
- Primera DivisionCD Huachipato1Coquimbo Unido390' İlk 116.3
- Primera DivisionDeportes Limache3CD Huachipato090' İlk 116.6
- Copa LibertadoresCD Huachipato1Carabobo FC290' İlk 116.3
- Copa LibertadoresCarabobo FC1CD Huachipato090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.450 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.08
- Başarılı çalım1 / 4
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.03
- Pas isabeti77%619 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 18
- Kazanılan ikili mücadele68 / 102
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa LibertadoresCD Huachipato | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Liga ProfesionalCA Banfield | 3 | 0 | 1 | 225 | 0 | 0 | |
| Primera DivisionCD Huachipato | 10 | 1 | 0 | 765 | 1 | 0 | |
| 2025 | Primera DivisionCD Huachipato | 20 | 1 | 0 | 1.281 | 2 | 0 |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaCD Huachipato | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 |
| Copa LibertadoresCD Huachipato | 4 | 0 | 0 | 239 | 1 | 0 | |
| Primera DivisionCD Huachipato | 22 | 0 | 0 | 1.514 | 4 | 0 | |
| Toplam | 63 | 2 | 1 | 4.384 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- CD HuachipatoŞu an#13
- Universidad de ChileŞu an#13
- CA BanfieldŞu an#37
