ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Renzo Alfani

Forma numarası
25
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga 1

12Maç10 kez ilk 11
746Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist0
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M21.02.26 · Alianza Lima 1 - 0 Sport Boys Association · Puan 5.97.7B01.03.26 · Sport Boys Association 0 - 0 CD Moquegua · Puan 7.76.0M10.03.26 · Cienciano del Cusco 3 - 1 Sport Boys Association · Puan 6.05.2M04.04.26 · Deportivo Garcilaso 3 - 2 Sport Boys Association · Puan 5.25.2M15.04.26 · Sport Boys Association 1 - 3 FBC Melgar · Puan 5.26.7B23.05.26 · UTC Cajamarca 0 - 0 Sport Boys Association · Puan 6.77.1G31.05.26 · Sport Boys Association 1 - 0 CD Comerciantes Unidos · Puan 7.1–G01.08.26 · Atletico Grau 0 - 1 Sport Boys Association–M05.09.26 · CD Sport Huancayo 2 - 1 Sport Boys Association–B20.09.26 · FBC Melgar 1 - 1 Sport Boys Association

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cienciano del Cusco 5.6, Atletico Grau 6.9, Alianza Universidad 5.4, CD Los Chankas 6.8, Atletico Grau 6.2, Alianza Lima 5.9, CD Moquegua 7.7, Cienciano del Cusco 6.0, Deportivo Garcilaso 5.2, FBC Melgar 5.2, UTC Cajamarca 6.7, CD Comerciantes Unidos 7.1ort. 6.2303.11.25 · Cienciano del Cusco 2 - 1 Juan Pablo II · 5.608.11.25 · Juan Pablo II 3 - 1 Atletico Grau · 6.923.11.25 · Alianza Universidad 3 - 0 Juan Pablo II · 5.431.01.26 · Sport Boys Association 1 - 1 CD Los Chankas · 6.815.02.26 · Sport Boys Association 1 - 0 Atletico Grau · 6.221.02.26 · Alianza Lima 1 - 0 Sport Boys Association · 5.901.03.26 · Sport Boys Association 0 - 0 CD Moquegua · 7.710.03.26 · Cienciano del Cusco 3 - 1 Sport Boys Association · 6.004.04.26 · Deportivo Garcilaso 3 - 2 Sport Boys Association · 5.215.04.26 · Sport Boys Association 1 - 3 FBC Melgar · 5.223.05.26 · UTC Cajamarca 0 - 0 Sport Boys Association · 6.731.05.26 · Sport Boys Association 1 - 0 CD Comerciantes Unidos · 7.17.17.7

90 dakika başına profil15 maç · 1.016 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.70, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.23, Aldırdığı faul 0.98Şut: 1.70Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.23Aldırdığı faul: 0.98Şut1.70Pas isabeti73%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.23Aldırdığı faul0.98
90 dakika başına profil
Şut1.70
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.23
Aldırdığı faul0.98
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga 1FBC Melgar1Sport Boys Association11' İlk 11
  • Liga 1CD Sport Huancayo2Sport Boys Association11' Sonradan
  • Liga 1Atletico Grau0Sport Boys Association110' İlk 11
  • Liga 1Sport Boys Association1CD Comerciantes Unidos090' İlk 117.1
  • Liga 1UTC Cajamarca0Sport Boys Association090' İlk 116.7
  • Liga 1Sport Boys Association1FBC Melgar345' İlk 115.2
  • Liga 1Deportivo Garcilaso3Sport Boys Association2Sarı kart 190' İlk 115.2
  • Liga 1Cienciano del Cusco3Sport Boys Association1Sarı kart 190' İlk 116.0
  • Liga 1Sport Boys Association0CD Moquegua090' İlk 117.7
  • Liga 1Alianza Lima1Sport Boys Association090' İlk 115.9
  • Liga 1Sport Boys Association1Atletico Grau0Sarı kart 159' Sonradan6.2
  • Liga 1Sport Boys Association1CD Los Chankas190' İlk 116.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 42025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7330.09.25 · İlk 11: 90'06.10.25 · İlk 11: 90'13.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · İlk 11: 90'03.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · Sonradan: 59'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'10.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'15.04.26 · İlk 11: 45'23.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 10'05.09.26 · Sonradan: 1'20.09.26 · İlk 11: 1'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.016 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.70
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti73%380 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele50 / 97
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.98

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1Sport Boys Association120074630
2025Liga 1Juan Pablo II36413.24080
Toplam48413.986110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım