1. FC NürnbergOrta saha
Rafael Lubach
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga · DFB Pokal
11Maç3 kez ilk 11
407Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist1
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.23
Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–G15.08.26 · Greuther Fürth 2 - 4 1. FC Nürnberg7.4B22.08.26 · Viktoria Koln 1 - 1 1. FC Nürnberg · Puan 7.46.3G29.08.26 · 1. FC Nürnberg 4 - 1 Arminia Bielefeld · Puan 6.36.3B05.09.26 · Holstein Kiel 2 - 2 1. FC Nürnberg · Puan 6.36.3G11.09.26 · 1. FC Nürnberg 2 - 1 Hannover 96 · Puan 6.36.4G19.09.26 · Karlsruher 0 - 1 1. FC Nürnberg · Puan 6.46.5B10.10.26 · 1. FC Nürnberg 4 - 4 WfL Wolfsburg · Puan 6.56.5B16.10.26 · Energie Cottbus 1 - 1 1. FC Nürnberg · Puan 6.55.8M24.10.26 · 1. FC Nürnberg 0 - 1 1. FC Kaiserslautern · Puan 5.87.4M28.10.26 · Bayer Leverkusen 5 - 2 1. FC Nürnberg · Puan 7.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 1.567 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.71 |
| Kilit pas | 2.33 |
| Çalım | 1.38 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 3.21 |
| Aldırdığı faul | 2.31 |
Son maçları
- DFB PokalBayer Leverkusen51. FC Nürnberg2Gol 176' İlk 117.4
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg01. FC Kaiserslautern178' İlk 115.8
- 2.BundesligaEnergie Cottbus11. FC Nürnberg125' Sonradan6.5
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg4WfL Wolfsburg427' Sonradan6.5
- 2.BundesligaKarlsruher01. FC Nürnberg120' Sonradan6.4
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg2Hannover 96118' Sonradan6.3
- 2.BundesligaHolstein Kiel21. FC Nürnberg2Sarı kart 127' Sonradan6.3
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg4Arminia Bielefeld127' Sonradan6.3
- DFB PokalViktoria Koln11. FC Nürnberg178' İlk 117.4
- 2.BundesligaGreuther Fürth21. FC Nürnberg413' Sonradan
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg3Dynamo Dresden018' Sonradan7.2
- 2.BundesligaHannover 9631. FC Nürnberg359' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.567 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 1.71
- Başarılı çalım15 / 45
Pas
- Kilit pas3190 dk’da 2.33
- Pas isabeti86%575 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 12
- Kazanılan ikili mücadele82 / 201
- Aldırdığı faul3290 dk’da 2.31
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 9 | 0 | 0 | 253 | 1 | 0 |
| DFB Pokal1. FC Nürnberg | 2 | 1 | 0 | 154 | 0 | 0 | |
| 2025 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 29 | 6 | 1 | 2.134 | 8 | 2 |
| DFB Pokal1. FC Nürnberg | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 27 | 1 | 1 | 1.414 | 5 | 0 |
| DFB Pokal1. FC Nürnberg | 2 | 1 | 0 | 66 | 0 | 0 | |
| Toplam | 70 | 9 | 2 | 4.141 | 14 | 2 | |
Kulüpler
- 1. FC NürnbergŞu an#18
