ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Paul McGinn

Forma numarası
16
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership

1Maç1 kez ilk 11
1Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0G21.02.26 · St Mirren FC 0 - 5 FC Motherwell · Puan 7.07.4G28.02.26 · FC Motherwell 2 - 0 Dundee United · Puan 7.45.5M07.03.26 · FC Dundee 2 - 1 FC Motherwell · Puan 5.56.7M14.03.26 · Celtic FC 3 - 1 FC Motherwell · Puan 6.77.5B21.03.26 · FC Motherwell 0 - 0 Hibernian Edinburgh FC · Puan 7.55.9M04.04.26 · FC Motherwell 2 - 3 Falkirk FC · Puan 5.95.6M11.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · Puan 5.66.6G26.04.26 · Glasgow Rangers 2 - 3 FC Motherwell · Puan 6.66.5M02.05.26 · Falkirk FC 1 - 0 FC Motherwell · Puan 6.5–G31.10.26 · FC Motherwell 1 - 0 St Mirren FC

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Livingston FC 8.0, Glasgow Rangers 7.4, FC Aberdeen 7.4, St Mirren FC 7.0, Dundee United 7.4, FC Dundee 5.5, Celtic FC 6.7, Hibernian Edinburgh FC 7.5, Falkirk FC 5.9, Hearts of Midlothian FC 5.6, Glasgow Rangers 6.6, Falkirk FC 6.5ort. 6.7931.01.26 · Livingston FC 0 - 2 FC Motherwell · 8.011.02.26 · FC Motherwell 1 - 1 Glasgow Rangers · 7.415.02.26 · FC Motherwell 2 - 0 FC Aberdeen · 7.421.02.26 · St Mirren FC 0 - 5 FC Motherwell · 7.028.02.26 · FC Motherwell 2 - 0 Dundee United · 7.407.03.26 · FC Dundee 2 - 1 FC Motherwell · 5.514.03.26 · Celtic FC 3 - 1 FC Motherwell · 6.721.03.26 · FC Motherwell 0 - 0 Hibernian Edinburgh FC · 7.504.04.26 · FC Motherwell 2 - 3 Falkirk FC · 5.911.04.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 1 FC Motherwell · 5.626.04.26 · Glasgow Rangers 2 - 3 FC Motherwell · 6.602.05.26 · Falkirk FC 1 - 0 FC Motherwell · 6.56.58.0

90 dakika başına profil26 maç · 2.223 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.25, Kilit pas 1.00, Çalım 1.50, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 2.94, Aldırdığı faul 1.11Şut: 1.25Kilit pas: 1.00Çalım: 1.50Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 2.94Aldırdığı faul: 1.11Şut1.25Kilit pas1.00Çalım1.50Pas isabeti90%Kazanılan ikili58%Top kazanma2.94Aldırdığı faul1.11
90 dakika başına profil
Şut1.25
Kilit pas1.00
Çalım1.50
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma2.94
Aldırdığı faul1.11
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • İskoç PremiershipFC Motherwell1St Mirren FC01' İlk 11
  • İskoç PremiershipFalkirk FC1FC Motherwell090' İlk 116.5
  • İskoç PremiershipGlasgow Rangers2FC Motherwell390' İlk 116.6
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3FC Motherwell1Sarı kart 190' İlk 115.6
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2Falkirk FC390' İlk 115.9
  • İskoç PremiershipFC Motherwell0Hibernian Edinburgh FC090' İlk 117.5
  • İskoç PremiershipCeltic FC3FC Motherwell190' İlk 116.7
  • İskoç PremiershipFC Dundee2FC Motherwell1Sarı kart 190' İlk 115.5
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2Dundee United090' İlk 117.4
  • İskoç PremiershipSt Mirren FC0FC Motherwell562' İlk 117.0
  • İskoç PremiershipFC Motherwell2FC Aberdeen090' İlk 117.4
  • İskoç PremiershipFC Motherwell1Glasgow Rangers190' İlk 117.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8413.12.25 · İlk 11: 90'20.12.25 · İlk 11: 90'27.12.25 · İlk 11: 90'30.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 90'10.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'11.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 62'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 1'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.223 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.25
  • Başarılı çalım6 / 8

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.00
  • Pas isabeti90%1.660 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme35 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele115 / 197
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.11

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipFC Motherwell100100
2025İskoç PremiershipFC Motherwell33002.88240
2024İskoç PremiershipFC Motherwell101062510
2020World Cup - Qualification EuropeScotland1001300
Toplam45103.52150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım