Pohang SteelersDefans
Park Chan-Yong
- Forma numarası
- 20
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026K - Lig 1
21Maç21 kez ilk 11
1.870Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M05.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 0 Pohang Steelers · Puan 6.47.0B09.09.26 · Pohang Steelers 0 - 0 Gimcheon Sangmu FC · Puan 7.06.5B12.09.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 2 Pohang Steelers · Puan 6.56.3G20.09.26 · Pohang Steelers 2 - 1 Seoul · Puan 6.35.9M09.10.26 · Incheon United FC 3 - 0 Pohang Steelers · Puan 5.96.7B18.10.26 · Pohang Steelers 0 - 0 FC Anyang · Puan 6.75.7B24.10.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 2 Pohang Steelers · Puan 5.76.2M28.10.26 · Kashima Antlers 3 - 0 Pohang Steelers · Puan 6.26.3B01.11.26 · Pohang Steelers 1 - 1 Jeju United FC · Puan 6.36.0B04.11.26 · Pohang Steelers 3 - 3 Gamba Osaka · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.230 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.75 |
| Kilit pas | 0.43 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 66% |
| Top kazanma | 2.00 |
| Aldırdığı faul | 0.20 |
Son maçları
- AFC Şampiyonlar LigiPohang Steelers3Gamba Osaka3Sarı kart 190' İlk 116.0
- K - Lig 1Pohang Steelers1Jeju United FC190' İlk 116.3
- AFC Şampiyonlar LigiKashima Antlers3Pohang Steelers090' İlk 116.2
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC2Pohang Steelers290' İlk 115.7
- K - Lig 1Pohang Steelers0FC Anyang090' İlk 116.7
- K - Lig 1Incheon United FC3Pohang Steelers0Sarı kart 190' İlk 115.9
- K - Lig 1Pohang Steelers2Seoul190' İlk 116.3
- K - Lig 1Daejeon Citizen FC2Pohang Steelers290' İlk 116.5
- K - Lig 1Pohang Steelers0Gimcheon Sangmu FC090' İlk 117.0
- K - Lig 1Jeonbuk Motors2Pohang Steelers090' İlk 116.4
- K - Lig 1Gangwon FC0Pohang Steelers090' İlk 117.3
- K - Lig 1Pohang Steelers0Ulsan Hyundai FC290' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.230 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (2)90 dk’da 0.75
Pas
- Kilit pas690 dk’da 0.43
- Pas isabeti87%1.376 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme23 · 19
- Kazanılan ikili mücadele66 / 100
- Aldırdığı faul390 dk’da 0.20
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K - Lig 1Pohang Steelers | 21 | 0 | 0 | 1.870 | 4 | 1 |
| 2025 | AFC Champions League TwoPohang Steelers | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC | 11 | 0 | 1 | 839 | 0 | 0 | |
| K - Lig 1Pohang Steelers | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| K - Lig 1Pohang Steelers | 1 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | |
| Toplam | 42 | 1 | 2 | 3.609 | 4 | 1 | |
Kulüpler
- Pohang SteelersŞu an#20
- Gimcheon Sangmu FCŞu an#36
