RSCA FuturesForvet
P. N'Dao
- Forma numarası
- 90
Forvet
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
7Maç7 kez ilk 11
619Dakika
3Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.32
Gol + asist3
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.31
Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B07.03.26 · RSCA Futures 0 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.45.6M10.03.26 · K Beerschot VA 4 - 2 RSCA Futures · Puan 5.65.7M13.03.26 · RSCA Futures 0 - 1 Eupen · Puan 5.76.7M15.08.26 · Patro Eisden Maasmechelen 2 - 1 RSCA Futures · Puan 6.76.4M21.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 Royal Excelsior Virton · Puan 6.46.2M29.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.26.1B05.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · Puan 6.17.0M12.09.26 · RSCA Futures 2 - 6 KSC Lokeren-Temse · Puan 7.07.4M18.09.26 · Royal Francs-Borains 3 - 2 RSCA Futures · Puan 7.45.7M09.10.26 · RSCA Futures 0 - 2 Eupen · Puan 5.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.802 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.64 |
| Kilit pas | 0.66 |
| Çalım | 0.66 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 36% |
| Top kazanma | 1.60 |
| Aldırdığı faul | 1.74 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Eupen290' İlk 115.7
- Challenger Pro LigiRoyal Francs-Borains3RSCA Futures2Gol 189' İlk 117.4
- Challenger Pro LigiRSCA Futures2KSC Lokeren-Temse6Gol 190' İlk 117.0
- Challenger Pro LigiKAA Gent B2RSCA Futures290' İlk 116.1
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0K Beerschot VA190' İlk 116.2
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Royal Excelsior Virton180' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen2RSCA Futures1Gol 1Sarı kart 190' İlk 116.7
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Eupen178' İlk 115.7
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA4RSCA Futures2Sarı kart 190' İlk 115.6
- Challenger Pro LigiRSCA Futures0Patro Eisden Maasmechelen090' İlk 116.4
- Challenger Pro LigiClub NXT0RSCA Futures5Gol 168' İlk 117.3
- Challenger Pro LigiRSCA Futures2Jong KRC Genk1Gol 190' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.802 dk
Hücum
- Şut (isabetli)46 (19)90 dk’da 2.64
- Başarılı çalım6 / 36
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.66
- Pas isabeti77%284 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 7
- Kazanılan ikili mücadele70 / 193
- Aldırdığı faul2890 dk’da 1.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiRSCA Futures | 7 | 3 | 0 | 619 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiRSCA Futures | 19 | 4 | 0 | 1.331 | 2 | 0 |
| Toplam | 26 | 7 | 0 | 1.950 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- RSCA FuturesŞu an#90