ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Owen Antoniuk

Forma numarası
19
Forvet

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

12Maç5 kez ilk 11
308Dakika
3Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist3
Maç başına dakika28
90 dakikada gol + asist0.95

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4G29.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · Puan 6.48.3G02.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 8.37.2G16.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 7.26.4G22.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · Puan 6.4–G30.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC6.2G14.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · Puan 6.27.2B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 7.27.5G26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 7.55.9M03.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · Puan 5.9–M02.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: FC Supra du Quebec 6.4, Inter Toronto FC 8.3, Forge FC 7.2, Atletico Ottawa 6.4, FC Pacific Greater Victoria 6.2, Forge FC 7.2, FC Supra du Quebec 7.5, Inter Toronto FC 5.9ort. 6.8929.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 6.402.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 8.316.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 7.222.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.414.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · 6.220.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 7.226.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 7.503.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · 5.95.98.3

Son maçları

  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec2Cavalry FC12' İlk 11
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC3Cavalry FC125' Sonradan5.9
  • Kanada Premier LigiCavalry FC6FC Supra du Quebec071' İlk 117.5
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1Forge FC1Gol 116' Sonradan7.2
  • Kanada Premier LigiFC Pacific Greater Victoria0Cavalry FC126' Sonradan6.2
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1Vancouver FC012' Sonradan
  • Kanada Premier LigiCavalry FC3Atletico Ottawa126' İlk 116.4
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2Forge FC1Gol 118' Sonradan7.2
  • Kanada Premier LigiCavalry FC5Inter Toronto FC0Gol 166' İlk 118.3
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2FC Supra du Quebec1Sarı kart 122' Sonradan6.4
  • Kanada Premier LigiAtletico Ottawa0Cavalry FC313' İlk 11
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2HFX Wanderers011' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 2431.05.26 · İlk 11: 2'07.06.26 · Sonradan: 11'04.07.26 · İlk 11: 13'29.07.26 · Sonradan: 22'02.08.26 · İlk 11: 66'16.08.26 · Sonradan: 18'22.08.26 · İlk 11: 26'30.08.26 · Sonradan: 12'14.09.26 · Sonradan: 26'20.09.26 · Sonradan: 16'26.09.26 · İlk 11: 71'03.10.26 · Sonradan: 25'02.11.26 · İlk 11: 2'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 310 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (5)
  • Başarılı çalım6 / 10

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti80%89 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 48
  • Aldırdığı faul890 dk’da 2.64

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiCavalry FC123030810
Toplam123030810

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım