ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ondrej Deml

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Lig

4Maç4 kez ilk 11
335Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7G30.11.25 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 Žilina · Puan 6.75.9M03.12.25 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · Puan 5.96.1G06.12.25 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 4 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.15.9M13.12.25 · ŽP Šport Podbrezová 0 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Puan 5.9–G21.02.26 · FC Spartak Trnava 0 - 5 ŽP Šport Podbrezová7.3G28.02.26 · ŽP Šport Podbrezová 4 - 1 FC Tatran Presov · Puan 7.37.0G25.07.26 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce · Puan 7.07.0M01.08.26 · SK Slovan Bratislava 3 - 0 ŽP Šport Podbrezová · Puan 7.06.5G08.08.26 · MFK Ružomberok 1 - 4 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.56.2M11.10.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: MFK Skalica 7.6, MFK Skalica 6.3, KFC Komarno 6.8, Žilina 6.7, FC Spartak Trnava 5.9, MFK Zemplin Michalovce 6.1, FK DAC Dunajska Streda 5.9, FC Tatran Presov 7.3, MFK Zemplin Michalovce 7.0, SK Slovan Bratislava 7.0, MFK Ružomberok 6.5, FC Spartak Trnava 6.2ort. 6.6109.08.25 · MFK Skalica 2 - 2 ŽP Šport Podbrezová · 7.608.11.25 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Skalica · 6.322.11.25 · KFC Komarno 1 - 0 ŽP Šport Podbrezová · 6.830.11.25 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 Žilina · 6.703.12.25 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · 5.906.12.25 · MFK Zemplin Michalovce 0 - 4 ŽP Šport Podbrezová · 6.113.12.25 · ŽP Šport Podbrezová 0 - 1 FK DAC Dunajska Streda · 5.928.02.26 · ŽP Šport Podbrezová 4 - 1 FC Tatran Presov · 7.325.07.26 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce · 7.001.08.26 · SK Slovan Bratislava 3 - 0 ŽP Šport Podbrezová · 7.008.08.26 · MFK Ružomberok 1 - 4 ŽP Šport Podbrezová · 6.511.10.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · 6.26.27.6

90 dakika başına profil12 maç · 861 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.47, Kilit pas 1.97, Çalım 2.38, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 38%, Top kazanma 3.44, Aldırdığı faul 1.60Şut: 1.47Kilit pas: 1.97Çalım: 2.38Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 38%Top kazanma: 3.44Aldırdığı faul: 1.60Şut1.47Kilit pas1.97Çalım2.38Pas isabeti77%Kazanılan ikili38%Top kazanma3.44Aldırdığı faul1.60
90 dakika başına profil
Şut1.47
Kilit pas1.97
Çalım2.38
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili38%
Top kazanma3.44
Aldırdığı faul1.60
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigŽP Šport Podbrezová1FC Spartak Trnava374' İlk 116.2
  • 1. LigMFK Ružomberok1ŽP Šport Podbrezová4Sarı kart 181' İlk 116.5
  • 1. LigSK Slovan Bratislava3ŽP Šport Podbrezová090' İlk 117.0
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová2MFK Zemplin Michalovce090' İlk 117.0
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová4FC Tatran Presov180' İlk 117.3
  • 1. LigFC Spartak Trnava0ŽP Šport Podbrezová511' Sonradan
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová0FK DAC Dunajska Streda187' İlk 115.9
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce0ŽP Šport Podbrezová466' İlk 116.1
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová1FC Spartak Trnava382' İlk 115.9
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová2Žilina089' İlk 116.7
  • 1. LigKFC Komarno1ŽP Šport Podbrezová090' İlk 116.8
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová2MFK Skalica021' Sonradan6.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6703.05.25 · Sonradan: 30'10.05.25 · Sonradan: 29'17.05.25 · İlk 11: 79'20.05.25 · Sonradan: 55'23.05.25 · İlk 11: 45'27.07.25 · İlk 11: 90'02.08.25 · İlk 11: 74'09.08.25 · İlk 11: 69'08.11.25 · Sonradan: 21'22.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 89'03.12.25 · İlk 11: 82'06.12.25 · İlk 11: 66'13.12.25 · İlk 11: 87'21.02.26 · Sonradan: 11'28.02.26 · İlk 11: 80'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 81'11.10.26 · İlk 11: 74'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 861 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 1.47
  • Başarılı çalım11 / 29

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.97
  • Pas isabeti77%307 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 112
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.60

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigŽP Šport Podbrezová40033510
20251. LigŽP Šport Podbrezová111275900
20241. LigŽP Šport Podbrezová31211.15120
Toplam46332.24530

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım