ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Omar Elkalouli

Forma numarası
8
Orta saha

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

16Maç10 kez ilk 11
760Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.55
Gol + asist0
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3G29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 7.36.3M07.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.37.3M12.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · Puan 7.3–G20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec6.1M26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 6.16.8G04.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 6.86.2G07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.25.7B10.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · Puan 5.76.7G17.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.7–G25.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vancouver FC 6.9, Cavalry FC 7.3, Atletico Ottawa 6.4, Forge FC 7.4, Forge FC 7.3, Vancouver FC 6.3, HFX Wanderers 7.3, Cavalry FC 6.1, FC Pacific Greater Victoria 6.8, Inter Toronto FC 6.2, Vancouver FC 5.7, Inter Toronto FC 6.7ort. 6.7018.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 5 Vancouver FC · 6.929.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 7.316.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Atletico Ottawa · 6.420.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 7.429.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 7.307.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.312.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · 7.326.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 6.104.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.807.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · 6.210.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · 5.717.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · 6.76.77.4

90 dakika başına profil16 maç · 760 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.48, Kilit pas 1.79, Çalım 2.11, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.00, Aldırdığı faul 2.65Şut: 1.48Kilit pas: 1.79Çalım: 2.11Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.00Aldırdığı faul: 2.65Şut1.48Kilit pas1.79Çalım2.11Pas isabeti88%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.00Aldırdığı faul2.65
90 dakika başına profil
Şut1.48
Kilit pas1.79
Çalım2.11
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.00
Aldırdığı faul2.65
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 16 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 16 maç, Maç başına dakika 4807.06.26 · Sonradan: 18'05.07.26 · Sonradan: 12'18.07.26 · Sonradan: 50'29.07.26 · İlk 11: 73'16.08.26 · İlk 11: 60'20.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 71'07.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 73'20.09.26 · Sonradan: 1'26.09.26 · İlk 11: 27'04.10.26 · Sonradan: 45'07.10.26 · İlk 11: 64'10.10.26 · İlk 11: 61'17.10.26 · Sonradan: 23'25.10.26 · İlk 11: 2'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 760 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.48
  • Başarılı çalım13 / 23

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.79
  • Pas isabeti88%409 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme16 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele56 / 102
  • Aldırdığı faul2290 dk’da 2.65

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec160076000
Toplam160076000

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım