KAA Gent BOrta saha
O. Soroka
- Forma numarası
- 67
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Challenger Pro Ligi
8Maç8 kez ilk 11
689Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.4G21.03.26 · KAA Gent B 3 - 2 Club NXT · Puan 7.46.4M12.04.26 · KAA Gent B 0 - 2 RFC Liege · Puan 6.47.1M16.08.26 · K Beerschot VA 4 - 0 KAA Gent B · Puan 7.16.3G28.08.26 · KSC Hasselt 0 - 2 KAA Gent B · Puan 6.36.7B05.09.26 · KAA Gent B 2 - 2 RSCA Futures · Puan 6.77.2M11.09.26 · KAA Gent B 0 - 1 FCV Dender EH · Puan 7.27.5B18.09.26 · Club NXT 2 - 2 KAA Gent B · Puan 7.57.4G11.10.26 · KAA Gent B 3 - 2 RFC Seraing · Puan 7.46.5M24.10.26 · KSC Lokeren-Temse 2 - 0 KAA Gent B · Puan 6.57.6G30.10.26 · KAA Gent B 2 - 0 K. Lierse Kempenzonen · Puan 7.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.182 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.62 |
| Kilit pas | 1.30 |
| Çalım | 0.88 |
| Pas isabeti | 91% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 3.10 |
| Aldırdığı faul | 0.78 |
Son maçları
- Challenger Pro LigiKAA Gent B2K. Lierse Kempenzonen090' İlk 117.6
- Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse2KAA Gent B0Sarı kart 162' İlk 116.5
- Challenger Pro LigiKAA Gent B3RFC Seraing287' İlk 117.4
- Challenger Pro LigiClub NXT2KAA Gent B290' İlk 117.5
- Challenger Pro LigiKAA Gent B0FCV Dender EH190' İlk 117.2
- Challenger Pro LigiKAA Gent B2RSCA Futures290' İlk 116.7
- Challenger Pro LigiKSC Hasselt0KAA Gent B290' İlk 116.3
- Challenger Pro LigiK Beerschot VA4KAA Gent B090' İlk 117.1
- Challenger Pro LigiKAA Gent B0RFC Liege245' Sonradan6.4
- Challenger Pro LigiKAA Gent B3Club NXT2AAsist 145' Sonradan7.4
- Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse4KAA Gent B190' İlk 116.7
- Challenger Pro LigiKAA Gent B2Lommel SK290' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.182 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 0.62
- Başarılı çalım11 / 19
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 1.30
- Pas isabeti91%1.631 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme34 · 29
- Kazanılan ikili mücadele68 / 152
- Aldırdığı faul1390 dk’da 0.78
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Challenger Pro LigiKAA Gent B | 8 | 0 | 0 | 689 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiKAA Gent B | 22 | 0 | 2 | 1.773 | 2 | 0 |
| Toplam | 30 | 0 | 2 | 2.462 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- KAA Gent BŞu an#67
