ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC EindhovenOrta saha

Niek Munsters

Forma numarası
18
Orta saha

Sezon 2026Eerste Divisie

9Maç1 kez ilk 11
192Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist1
Maç başına dakika23
90 dakikada gol + asist0.39

Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Puan 6.26.6G11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.6–G18.09.26 · FC Eindhoven 3 - 1 Emmen6.7M26.09.26 · NAC Breda 4 - 2 FC Eindhoven · Puan 6.76.0B03.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.06.1M09.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.1–M16.10.26 · FC Eindhoven 0 - 1 Vitesse Arnhem–M23.10.26 · FC Eindhoven 1 - 2 Jong PSV Eindhoven6.2G27.10.26 · FC Eindhoven 5 - 3 FC Volendam · Puan 6.2–M30.10.26 · Helmond Sport 3 - 2 FC Eindhoven

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: TOP Oss 6.0, Emmen 6.0, Jong PSV Eindhoven 7.3, Jong AZ Alkmaar 6.0, Jong AZ Alkmaar 7.4, FC Den Bosch 6.6, Heracles Almelo 6.2, FC Dordrecht 6.6, NAC Breda 6.7, De Graafschap 6.0, Almere City FC 6.1, FC Volendam 6.2ort. 6.4319.09.25 · FC Eindhoven 3 - 4 TOP Oss · 6.011.10.25 · Emmen 6 - 0 FC Eindhoven · 6.005.12.25 · FC Eindhoven 4 - 0 Jong PSV Eindhoven · 7.319.12.25 · FC Eindhoven 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · 6.010.08.26 · Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Eindhoven · 7.421.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · 6.630.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · 6.211.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · 6.626.09.26 · NAC Breda 4 - 2 FC Eindhoven · 6.703.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.009.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven · 6.127.10.26 · FC Eindhoven 5 - 3 FC Volendam · 6.26.27.4

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 2111.10.25 · Sonradan: 15'17.10.25 · Sonradan: 1'30.11.25 · Sonradan: 12'05.12.25 · Sonradan: 26'19.12.25 · Sonradan: 68'06.03.26 · Sonradan: 8'10.04.26 · Sonradan: 10'24.04.26 · Sonradan: 1'10.08.26 · İlk 11: 28'21.08.26 · Sonradan: 27'30.08.26 · Sonradan: 15'11.09.26 · Sonradan: 23'18.09.26 · Sonradan: 12'26.09.26 · Sonradan: 23'03.10.26 · Sonradan: 20'09.10.26 · Sonradan: 34'16.10.26 · Sonradan: 10'23.10.26 · Sonradan: 14'27.10.26 · İlk 11: 79'30.10.26 · Sonradan: 3'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 317 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas5
  • Pas isabeti75%164 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele25 / 45
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieFC Eindhoven91119210
2025Eerste DivisieFC Eindhoven130025110
Toplam221144320

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım