Guabira MonteroDefans
Nicolas Masskooni
- Forma numarası
- 29
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026LFPB
14Maç14 kez ilk 11
1.175Dakika
0Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist0
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.6G05.08.26 · Guabira Montero 3 - 0 CD Real Tomayapo · Puan 7.67.1G08.08.26 · Club ABB 0 - 1 Guabira Montero · Puan 7.16.3G16.08.26 · Guabira Montero 3 - 1 The Strongest · Puan 6.35.2B24.08.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Blooming · Puan 5.26.2B05.09.26 · Guabira Montero 1 - 1 Club Real Potosi · Puan 6.25.6M13.09.26 · Always Ready 6 - 0 Guabira Montero · Puan 5.66.8G16.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.86.2M12.10.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 4 - 1 Guabira Montero · Puan 6.2–B19.10.26 · Guabira Montero 1 - 1 CD Oriente Petrolero6.1M02.11.26 · Guabira Montero 1 - 2 Club Bolívar · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 1.273 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.78 |
| Kilit pas | 1.10 |
| Çalım | 0.87 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 3.65 |
| Aldırdığı faul | 1.31 |
Son maçları
- LFPBGuabira Montero1Club Bolívar290' İlk 116.1
- LFPBGuabira Montero1CD Oriente Petrolero190' İlk 11
- LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose4Guabira Montero163' İlk 116.2
- LFPBGuabira Montero3Club Aurora Cochabamba190' İlk 116.8
- LFPBAlways Ready6Guabira Montero0Sarı kart 190' İlk 115.6
- LFPBGuabira Montero1Club Real Potosi190' İlk 116.2
- LFPBGuabira Montero1Club Blooming190' İlk 115.2
- LFPBGuabira Montero3The Strongest190' İlk 116.3
- LFPBClub ABB0Guabira Montero190' İlk 117.1
- LFPBGuabira Montero3CD Real Tomayapo090' İlk 117.6
- LFPBGuabira Montero4Real Oruro1Sarı kart 190' İlk 116.9
- LFPBClub Bolívar4Guabira Montero090' İlk 116.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.273 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (3)90 dk’da 1.78
- Başarılı çalım9 / 18
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.10
- Pas isabeti73%353 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 18
- Kazanılan ikili mücadele42 / 98
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.31
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LFPBGuabira Montero | 14 | 0 | 1 | 1.175 | 3 | 0 |
| 2025 | LFPBGuabira Montero | 9 | 0 | 0 | 556 | 2 | 1 |
| 2024 | LFPBGuabira Montero | 7 | 0 | 0 | 274 | 1 | 0 |
| Toplam | 30 | 0 | 1 | 2.005 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- Guabira MonteroŞu an#29
