CD MoqueguaDefans
Nicolás Amasifuen
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga 1
19Maç18 kez ilk 11
1.618Dakika
0Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.11
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B09.05.26 · CD Moquegua 2 - 2 ADT Tarma · Puan 6.46.4M17.05.26 · CD Los Chankas 1 - 0 CD Moquegua · Puan 6.46.5B23.05.26 · CD Moquegua 0 - 0 Universitario De Deportes · Puan 6.56.5M29.05.26 · Atletico Grau 1 - 0 CD Moquegua · Puan 6.55.9B18.07.26 · CD Moquegua 2 - 2 CD Comerciantes Unidos · Puan 5.96.3M13.09.26 · CD Moquegua 1 - 2 Sporting Cristal · Puan 6.35.3M20.09.26 · Juan Pablo II 4 - 0 CD Moquegua · Puan 5.3–G18.10.26 · FC Cajamarca 0 - 1 CD Moquegua6.1M25.10.26 · CD Moquegua 0 - 1 Alianza Lima · Puan 6.15.6M28.10.26 · ADT Tarma 2 - 0 CD Moquegua · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.628 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.73 |
| Kilit pas | 0.94 |
| Çalım | 1.71 |
| Pas isabeti | 61% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.50 |
| Aldırdığı faul | 0.92 |
Son maçları
- Liga 1ADT Tarma2CD Moquegua0Sarı kart 145' İlk 115.6
- Liga 1CD Moquegua0Alianza Lima190' İlk 116.1
- Liga 1FC Cajamarca0CD Moquegua190' İlk 11
- Liga 1Juan Pablo II4CD Moquegua074' İlk 115.3
- Liga 1CD Moquegua1Sporting Cristal290' İlk 116.3
- Liga 1CD Moquegua2CD Comerciantes Unidos235' Sonradan5.9
- Liga 1Atletico Grau1CD Moquegua090' İlk 116.5
- Liga 1CD Moquegua0Universitario De Deportes090' İlk 116.5
- Liga 1CD Los Chankas1CD Moquegua089' İlk 116.4
- Liga 1CD Moquegua2ADT Tarma290' İlk 116.4
- Liga 1Alianza Lima2CD Moquegua190' İlk 116.6
- Liga 1CD Moquegua2FC Cajamarca1AAsist 190' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.628 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 0.73
- Başarılı çalım24 / 47
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 0.94
- Pas isabeti61%384 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme40 · 18
- Kazanılan ikili mücadele102 / 188
- Aldırdığı faul1190 dk’da 0.92
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1CD Moquegua | 19 | 0 | 2 | 1.618 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa LibertadoresAlianza Lima | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Liga 1Cienciano del Cusco | 4 | 0 | 0 | 59 | 1 | 0 | |
| Liga 1Alianza Lima | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | |
| 2024 | Liga 1Universidad Cesar Vallejo | 7 | 0 | 0 | 314 | 0 | 0 |
| Toplam | 32 | 0 | 2 | 2.082 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- CD MoqueguaŞu an#15
- Alianza LimaŞu an#4
- Universidad Cesar VallejoŞu an#4
- Cienciano del CuscoŞu an#15
