FC DordrechtOrta saha
Nick Venema
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
6Maç5 kez ilk 11
422Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist3
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.43
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B06.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.36.2G12.04.26 · FC Dordrecht 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 6.26.2M17.04.26 · Almere City FC 4 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.26.9M24.04.26 · FC Dordrecht 1 - 2 Willem II · Puan 6.97.4G07.08.26 · FC Dordrecht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 7.46.6B14.08.26 · Waalwijk 2 - 2 FC Dordrecht · Puan 6.65.8M21.08.26 · FC Dordrecht 0 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 5.85.9M28.08.26 · FC Volendam 6 - 1 FC Dordrecht · Puan 5.96.3M05.09.26 · FC Dordrecht 3 - 6 Jong AZ Alkmaar · Puan 6.35.9M11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.753 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.30 |
| Kilit pas | 2.73 |
| Çalım | 2.21 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 37% |
| Top kazanma | 2.64 |
| Aldırdığı faul | 1.16 |
Son maçları
- Eerste DivisieFC Eindhoven2FC Dordrecht1Sarı kart 129' Sonradan5.9
- Eerste DivisieFC Dordrecht3Jong AZ Alkmaar690' İlk 116.3
- Eerste DivisieFC Volendam6FC Dordrecht145' İlk 115.9
- Eerste DivisieFC Dordrecht0Roda JC Kerkrade190' İlk 115.8
- Eerste DivisieWaalwijk2FC Dordrecht281' İlk 116.6
- Eerste DivisieFC Dordrecht2Jong Ajax Amsterdam1AAsist 187' İlk 117.4
- Eerste DivisieFC Dordrecht1Willem II2Gol 190' İlk 116.9
- Eerste DivisieAlmere City FC4FC Dordrecht145' Sonradan6.2
- Eerste DivisieFC Dordrecht1ADO Den Haag024' Sonradan6.2
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden1FC Dordrecht1AAsist 145' Sonradan6.3
- Eerste DivisieFC Dordrecht0Roda JC Kerkrade382' İlk 116.2
- Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Dordrecht1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.753 dk
Hücum
- Şut (isabetli)40 (20)90 dk’da 2.30
- Başarılı çalım22 / 48
Pas
- Kilit pas4290 dk’da 2.73
- Pas isabeti71%419 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 3
- Kazanılan ikili mücadele50 / 136
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.16
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 6 | 0 | 1 | 422 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieFC Dordrecht | 36 | 9 | 6 | 2.107 | 6 | 0 |
| KNVB BekerFC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 60 | 0 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceValenciennes | 2 | 0 | 0 | 63 | 0 | 0 |
| Toplam | 45 | 9 | 7 | 2.652 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- FC DordrechtŞu an#7
- ValenciennesŞu an#10
